Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Держстат змінив форму звіту № 1-ПВ (умови праці)

  • 27 червня 2017
  • 7240

Звіт за формою № 1-ПВ «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» подають раз на два роки. У 2018-му звітуватимемо за актуалізованою формою.

Держстат наказом від 26.06.2017 № 150 затвердив нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», яку вводять в дію, починаючи зі звіту за 2017 рік.

Окрім того, форму № 1-ПВ поширено на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи за переліком, визначеним органами державної статистики.

Утім, сама форма № 1-ПВ суттєвих змін не зазнала — перелік показників, які відображають у звіті, не змінились, а лише уточнено умови заповнення звіту. Так, у розділі «Додаткові відпустки, передбачені колективною угодою (договором)» вказуватимуть кількість працівників (з них жінок), яким надають додаткові відпустки понад тривалість, визначену Списком.

Наказ Держстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» від 12.06.2015 № 149 втратить чинність з 02.01.2018.

А також читайте у е-журналі «Кадровик-01»:

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю