Держстат змінив форму звіту № 1-ПВ (умови праці)

27 червня 2017 1360
Звіт за формою № 1-ПВ «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» подають раз на два роки. У 2018-му звітуватимемо за актуалізованою формою.

Держстат наказом від 26.06.2017 № 150 затвердив нову форму державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці», яку вводять в дію, починаючи зі звіту за 2017 рік.

Окрім того, форму № 1-ПВ поширено на юридичних осіб та їхні відокремлені підрозділи за переліком, визначеним органами державної статистики.

Утім, сама форма № 1-ПВ суттєвих змін не зазнала — перелік показників, які відображають у звіті, не змінились, а лише уточнено умови заповнення звіту. Так, у розділі «Додаткові відпустки, передбачені колективною угодою (договором)» вказуватимуть кількість працівників (з них жінок), яким надають додаткові відпустки понад тривалість, визначену Списком.

Наказ Держстату «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці» від 12.06.2015 № 149 втратить чинність з 02.01.2018.

А також читайте у е-журналі «Кадровик-01»:

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер вже на сайті

Довідник секретаря та офіс-менеджера

«Упередження та дієві настанови в роботі секретаря»

Свіжий номер журналу

Серпневий Кадровик-01 вже на сайті

«5 способів оформити відгул на 1 вересня»


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль