Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Розмір та умови виплати допомоги на оздоровлення викладачам ПТНЗ — роз’яснює МОН

  • 3 липня 2017
  • 617

Розмір та умови виплати допомоги на оздоровлення залежить від навантаження та умов оплати праці.

Міністерство освіти і науки України та Профспілка працівників освіти і науки України (лист від 16.06.2017 № 1/9-336, 02-5/321) роз’яснили умови виплати допомоги на оздоровлення при наданні щорічної відпустки викладачам професійно-технічних навчальних закладів (далі — ПТНЗ):

  • якщо викладач ПТНЗ має навантаження лише з предметів згідно з Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти, затвердженим постановою КМУ від 23.11.2011 № 1392 (далі — Стандарт № 1392), і оплата його праці здійснюють за рахунок коштів освітньої субвенції — допомогу на оздоровлення надають у розмірі ставки заробітної плати, встановленої з 1 січня поточного року, за рахунок коштів освітньої субвенції;
  • якщо викладач ПТНЗ має навантаження одночасно з предметів згідно з Стандартом № 1392 та з спеціальних предметів, а оплату його праці здійснюють частково за кошти освітньої субвенції та частково за кошти місцевих бюджетів за різними розмірами ставок заробітної плати — допомогу на оздоровлення рекомендують виплачувати у розмірі вищої ставки заробітної плати за рахунок коштів освітньої субвенції;
  • якщо органами місцевого самоврядування прийнято рішення щодо збільшення посадових окладів (ставок заробітної плати) на 2 тарифні розряди іншим викладачам та педагогічним працівникам до 01.09.2017 — допомогу на оздоровлення надають у розмірі посадового окладу (ставки заробітної плати), встановленого на момент надання відпустки, за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю