Обрати керівника державного підприємства допоможе консультант з відбору персоналу

6 липня 2017 86
Консультантів з відбору персоналу залучатимуть до конкурсного відбору як на платній, так і на безоплатній основі.

КМУ постановою від 04.07.2017 № 469 (далі — Постанова № 469) уніс зміни до постанов КМУ «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» від 03.09.2008 № 777 та «Деякі питання управління державними унітарними підприємствами та господарськими товариствами, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі» від 10.03.2017 № 142.

Постановою № 469 Уряд зобов’язав суб’єктів управління об’єктами державної власності залучати консультантів з відбору персоналу (далі — консультанти) до конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки та незалежних членів наглядової ради державного унітарного підприємства та господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50% акцій (часток) належать державі.

Консультанти братимуть участь у роботі конкурсної комісії на безоплатній або платній основі за рахунок коштів державного бюджету, коштів суб’єктів господарювання державного сектору та інших джерел, не заборонених законодавством.

Джерела фінансування консультантів із зазначених визначатиме суб’єкт управління об’єктами державної власності. Якщо суб’єкт управління визначить, що послуги консультантів має оплатити підприємство, то він рекомендуватиме підприємству це зробити.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Свіжий номер вже на сайті

Довідник секретаря та офіс-менеджера

«Упередження та дієві настанови в роботі секретаря»


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль