Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Обрати керівника державного підприємства допоможе консультант з відбору персоналу

  • 6 липня 2017
  • 125

Консультантів з відбору персоналу залучатимуть до конкурсного відбору як на платній, так і на безоплатній основі.

КМУ постановою від 04.07.2017 № 469 (далі — Постанова № 469) уніс зміни до постанов КМУ «Про проведення конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки» від 03.09.2008 № 777 та «Деякі питання управління державними унітарними підприємствами та господарськими товариствами, у статутному капіталі яких більше 50 відсотків акцій (часток) належать державі» від 10.03.2017 № 142.

Постановою № 469 Уряд зобов’язав суб’єктів управління об’єктами державної власності залучати консультантів з відбору персоналу (далі — консультанти) до конкурсного відбору керівників суб’єктів господарювання державного сектору економіки та незалежних членів наглядової ради державного унітарного підприємства та господарського товариства, у статутному капіталі якого більше 50% акцій (часток) належать державі.

Консультанти братимуть участь у роботі конкурсної комісії на безоплатній або платній основі за рахунок коштів державного бюджету, коштів суб’єктів господарювання державного сектору та інших джерел, не заборонених законодавством.

Джерела фінансування консультантів із зазначених визначатиме суб’єкт управління об’єктами державної власності. Якщо суб’єкт управління визначить, що послуги консультантів має оплатити підприємство, то він рекомендуватиме підприємству це зробити.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю