Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Держпраці інспектувала роботодавця за листом ДФС. Наслідок інспектування —штраф за ЦПД у 2013 році

  • 7 липня 2017
  • 947

Попри те, що на час інспекційного відвідування трудові договори з працівниками вже майже півроку, як оформлені, за попередній період штраф доведеться заплатити.

Постановою Вінницького апеляційного адміністративного суду визнано правомірність дій Управління Держпраці у Хмельницькій області та залишено без змін постанову про накладання штрафу в розмірі 336 тис. грн на фізичну особу — підприємця та відмовлено ФОП у задоволені позову щодо порушення його прав та протиправних дій посадовими особами Управління.

Рішення набуло законної сили з моменту проголошення (05.07.2017) та підлягає негайному виконанню.

Корисна консультація — Перевірки роботодавців — 2017

Зокрема, відповідно до листа Державної податкової інспекції у м. Хмельницькому ГУ ДФС у Хмельницькій області інспектори з питань праці провели позапланову перевірку в підприємця стосовно додержання трудового законодавства.

Під час проведення перевірки, за матеріалами податкової інспекції та за письмовими поясненнями працівників, підтверджено факт використання підприємцем праці найманих працівників без оформлення належним чином трудових відносин, в період з 01.08.2013 по 18.09.2016.

Трудові договори з працівниками швейного цеху підприємець оформив лише на початку жовтня 2016 року, що підтверджено трудовими договорами та повідомленням про прийняття працівників на роботу, направлених до ДПІ у м. Хмельницькому. Однак, із пояснень працюючих, доведено факт трудових відносин, які були неналежно оформлені впродовж тривалого часу.

За неоформлених працівників підприємець має сплатити штраф на загальну суму 336 тис. грн. — 30-кратний розмір мінімальної заробітної плати (на момент винесення постанови) за кожного неоформленого працівника (ст. 265 КЗпП).

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю