Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Кого не перевірятиме Пенсійний фонд?

  • 10 серпня 2017
  • 840

Не частіше ніж раз на два роки перевірятимуть суб’єктів господарювання, які з погляду закону про пенсійне страхування віднесені до групи з високим ступенем ризику .

Урядові нормативні акти узгодили із законодавством щодо частоти перевірок.

Не частіше ніж раз на 2 роки (раніше — раз на рік) Пенсійний фонд перевірятиме суб’єктів господарювання з високим ступенем ризику. Тобто тих, хто:

  • зменшує у звітності суму нарахованих страхових внесків за періоди до 1 січня 2011 р. на 20 або більше відсотків загальної суми нарахованих страхових внесків за відповідний місяць;
  • подає документи, на підставі яких скасовуються документи, що містять недостовірні відомості про застраховану особу, за 4 і більше звітних місяці;
  • подає протягом року додаткові звіти за попередні періоди із відомостями про спеціальний стаж, на який мають право окремі категорії застрахованих осіб, за 5 і більше звітних місяців;
  • не звітує протягом 2 звітних періодів поспіль органам ПФУ про нарахування та сплату збору на обов’язкове державне пенсійне страхування;
  • допустили протягом 3 років, що передують плановій перевірці, порушення законодавства у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування.

Відповідні зміни внесли 09.08.2017 до пункту 7 Критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та визначається періодичність проведення планових заходів державного нагляду (контролю) органами Пенсійного фонду України, затверджених постановою КМУ від 29.07.2015 № 528.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю