Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Як визначити розмір посадового окладу заступника керівника навчального закладу? Роз’яснює МОН

  • 14 серпня 2017
  • 389

Посадові оклади заступників керівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ встановлюють на 5-15% нижче, ніж посадовий оклад (ставка заробітної плати) керівника навчального закладу

Міністерство освіти і науки України у листі від 07.06.2017 № 1/11-5437 нагадало, що схеми та розміри тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ визначені у наказі МОН від 26.09.2005 № 557 (далі — Наказ № 557).

Так, посадові оклади заступників керівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ встановлюють на 5-15% нижче, ніж посадовий оклад (ставка заробітної плати) відповідного керівника, визначений за схемами тарифних розрядів, затверджених Наказом № 557 (п. 3 Наказу № 557).

Якщо змінюють тарифний розряд (посадовий оклад) керівника навчального закладу, то мають також змінити посадовий оклад його заступників.

МОН зауважує: якщо посадовий оклад (тарифна ставка) визначений у гривнях з копійками, цифри до 0,5 — відкидають, від 0,5 і вище — округляють до однієї гривні (п. 2 прим. дод. 1 наказу № 557).

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю