Як оформити лікаря-інтерна?

14 серпня 2017 475
Оплату навчання в інтернатурі (на курсах спеціалізації) здійснюють за рахунок закладу, до якого скерований молодий спеціаліст. Час стажування зараховують у стаж роботи за спеціальністю та виплачують заробітну плату у розмірі посадового окладу лікаря-інтерна

МОЗ в листі від 30.09.2016 № 11.02-10/20/25462 повідомило, що розподіл випускників вищих медичних навчальних закладів відбувається на вакантні посади в заклади охорони здоров’я, заявлені структурними підрозділами з питань охорони здоров’я обласних державних адміністрацій.

Посаду лікаря-інтерна (лікаря-стажиста) передбачено наказом МОЗ «Про затвердження переліків закладів охорони здоров’я, лікарських, провізорських посад та посад молодших спеціалістів з фармацевтичною освітою у закладах охорони здоров’я» від 28.10.2002 № 385. Керівник лікувально-профілактичного закладу, до якого скерований випускник, вводить цю посаду по табелю заміни замість посади лікаря-спеціаліста на період навчання випускника в інтернатурі або на курсах спеціалізації.

МОЗ зауважує, що оплату навчання в інтернатурі (на курсах спеціалізації) здійснюють за рахунок закладу, до якого скерований молодий спеціаліст.

Окрім того, час стажування зараховують у стаж роботи за спеціальністю та виплачують заробітну плату у розмірі посадового окладу лікаря-інтерна.

МОЗ нагадує, що для працівників, яких направляють для підвищення кваліфікації, підготовки, перепідготовки, навчання іншим професіям з відривом від роботи, встановлено такі мінімальні державні гарантії:

  • збереження середньої заробітної плати за основний місцем роботи за час навчання;
  • оплата вартості проїзду працівника до місця навчання і назад;
  • виплата добових за кожний день перебування в дорозі в розмірі, встановленому законодавством для службових відряджень;
  • відшкодування витрат, пов’язаних з наймом житлового приміщення у порядку, встановленому законодавством для службових відряджень (постанова КМУ від 28.06.1997 № 695).

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення