text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Практика перевірок: за неподання 4-ПН — штраф 12 800 грн

  • 16 серпня 2017
  • 3067

За результатами перевірки керівництву сільської ради видано припис на усунення виявленого порушення та застосовано фінансові санкції на загальну суму 12,8 тис грн, які сільрада сплатила добровільно

Фахівці Управління Держпраці у Чернігівській області провели позапланову перевірку з питання ненадання інформації до Державної служби зайнятості про заплановане масове вивільнення працівників Роїщенського дошкільного навчального закладу «Левеня» Роїщинської сільської ради у зв’язку зі змінами в організації виробництва і праці.

При проведенні перевірки виявлено невиконання роботодавцем зобов’язання щодо своєчасного та в повному обсязі подання центру зайнятості інформації про заплановане масове вивільнення працівників за два місяці до вивільнення, одночасно з попередженням працівників про можливе вивільнення за формою № 4-ПН «Звіт про заплановане вивільнення працівників», чим порушено частину 3 статті 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI.

За результатами перевірки керівництву сільради видано припис на усунення виявленого порушення, прийнято на розгляд матеріали справи для застосування фінансової санкції та винесено постанову про накладення відносно роботодавця штрафу на загальну суму 12,8 тис. грн.

Роїщенська сільська рада добровільно сплатила штраф у повному обсязі.

За інформацією Управління Держпраці у Чернігівській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон