Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

НАЗК змінило правила заповнення е-декларації

  • 30 серпня 2017
  • 5072

Правила заповнення декларацій узгодили із змінами в сфері запобігання корупції.

Національне агентство з питань запобігання корупції рішенням від 06.07.2017 № 271 (далі — Наказ № 271) привело Правила заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у відповідність до законодавчих змін у сфері запобігання корупції.

Читайте також: Електронне декларування: практичні аспекти

Перелік осіб, що зобов’язані заповнювати е-декларацію, поповнили:

  • особи, які входять до складу наглядової ради державного банку, державного підприємства або державної організації, що має на меті одержання прибутку (підп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII; далі — Закон № 1700);
  • представники громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів, експертів відповідної кваліфікації, інші особи, які входять до складу конкурсних комісій, утворених відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001, Громадської ради доброчесності, утвореної відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010 № 2453-VI, громадських рад, рад громадського контролю, що утворені при державних органах та беруть участь у підготовці рішень з кадрових питань, підготовці, моніторингу, оцінці виконання антикорупційних програм (підп. «в» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700);
  • особи, що здійснюють іншу діяльність, зазначену у пункті 5 частини 1 статті 3 Закону № 1700.

При заповненні е-декларації військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, молодшого та старшого офіцерського складу не зазначають відомості про місце роботи (проходження служби) або місце майбутньої роботи (проходження служби), займану посаду.

Натомість особи, зазначені у підпункті «в» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону № 1700, зазначають відомості про назву конкурсної комісії, до складу якої входять (входили), або інформацію про те, чи входять (входили) вони до складу Громадської ради доброчесності, громадських рад, рад громадського контролю, утворених при органах державної влади, а особи, зазначені у пункті 5 частини 1 статті 3 Закону № 1700, — також відомості про назву програми (проекту) технічної або іншої допомоги у сфері запобігання та протидії корупції, назву громадського об’єднання або іншого непідприємницького товариства та його органу управління.

Ольга Догадіна,
провідний експерт
MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю