НАЗК змінило правила заповнення е-декларації

30 серпня 2017 4661
Правила заповнення декларацій узгодили із змінами в сфері запобігання корупції.

Національне агентство з питань запобігання корупції рішенням від 06.07.2017 № 271 (далі — Наказ № 271) привело Правила заповнення форми декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування у відповідність до законодавчих змін у сфері запобігання корупції.

Читайте також: Електронне декларування: практичні аспекти

Перелік осіб, що зобов’язані заповнювати е-декларацію, поповнили:

  • особи, які входять до складу наглядової ради державного банку, державного підприємства або державної організації, що має на меті одержання прибутку (підп. «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII; далі — Закон № 1700);
  • представники громадських об’єднань, наукових установ, навчальних закладів, експертів відповідної кваліфікації, інші особи, які входять до складу конкурсних комісій, утворених відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» від 07.06.2001, Громадської ради доброчесності, утвореної відповідно до Закону України «Про судоустрій і статус суддів» від 07.07.2010 № 2453-VI, громадських рад, рад громадського контролю, що утворені при державних органах та беруть участь у підготовці рішень з кадрових питань, підготовці, моніторингу, оцінці виконання антикорупційних програм (підп. «в» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700);
  • особи, що здійснюють іншу діяльність, зазначену у пункті 5 частини 1 статті 3 Закону № 1700.

При заповненні е-декларації військовослужбовці рядового, сержантського і старшинського складу, молодшого та старшого офіцерського складу не зазначають відомості про місце роботи (проходження служби) або місце майбутньої роботи (проходження служби), займану посаду.

Натомість особи, зазначені у підпункті «в» пункту 2 частини 1 статті 3 Закону № 1700, зазначають відомості про назву конкурсної комісії, до складу якої входять (входили), або інформацію про те, чи входять (входили) вони до складу Громадської ради доброчесності, громадських рад, рад громадського контролю, утворених при органах державної влади, а особи, зазначені у пункті 5 частини 1 статті 3 Закону № 1700, — також відомості про назву програми (проекту) технічної або іншої допомоги у сфері запобігання та протидії корупції, назву громадського об’єднання або іншого непідприємницького товариства та його органу управління.

Ольга Догадіна,
провідний експерт
MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення