Статистика 2017: 61% роботодавців порушує закон

31 серпня 2017 727
ДФС оприлюднила красномовну статистику перевірок. Результати діяльності фіскалів у 2017 році — укладено 23 000 трудових договорів, до бюджетів донараховано 250 млн. грн ПДФО, 89 млн. грн єдиного внеску та 19 млн. грн військового збору.

За перевірками органів ДФС установлено, що з початку 2017 року 61% роботодавців порушили податкове законодавство.

Читайте також: Перевірки у сфері праці — за новим Порядком

До бюджетів донараховано:

  • 250 млн. грн податку на доходи фізичних осіб;
  • 89 млн. грн єдиного внеску;
  • 19 млн. грн військового збору.

Заходи податкового контролю виявили 1,6 тис. найманих осіб, які працювали у роботодавців без оформлення трудових відносин.

Крім цього, працівники ДФС працюють у робочих групах з легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, створених за ініціативою місцевих органів виконавчої влади. Робочі групи обстежують виробничі, торгові приміщення юридичних та фізичних осіб, місця підприємницької діяльності, проводять роз’яснювальну роботу з роботодавцями. Результат роботи груп — роботодавці додатково уклали близько 23 тис. трудових договорів із найманими працівниками.

У січні-липні 2017 року за рахунок спільних дій територіальних органів ДФС та місцевих органів влади, індивідуальної роз’яснювальної роботи з керівниками підприємств-боржників погашено заборгованість із заробітної плати у сумі 1062,7 млн. грн.

До органів прокуратури спрямували матеріали щодо 40 юридичних осіб, які мали довготривалу заборгованість із заробітної плати та щодо 352 підприємств, де виплачували зарплату нижче мінімалки.

Для підвищення рівня сплати ПДФО у січні-липні 2017 року на засіданнях комісій та робочих груп при органах виконавчої влади заслухано 10,3 тис. працедавців, які нараховують заробітну плату нижче законодавчо встановленого рівня. Результат — 9,7 тис. роботодавців підвищили рівень заробітної плати, до бюджету додатково надійшло:

  • податку на доходи фізичних осіб — 23,3 млн. грн.;
  • єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування — 29,1 млн. грн.;
  • військового збору — 1,9 млн. грн.

Крім того, для підвищення рівня заробітної плати працівниками контролюючих органів проведено індивідуальну роз’яснювальну роботу з працедавцями, за рахунок якої у січні-липні цього року підвищили рівень виплат понад 14,5 тис. працедавців, до бюджету додатково надійшло 67,6 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб.

За інформацією Державної фіскальної служби УкраїниПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення