Кадровик01

Унесено зміни до Інструкції про службові відрядження

  • 5 вересня 2017
  • 6156

При застосуванні платіжної картки для проведення розрахунків у безготівковій формі, працівнику відшкодовують збір за переказ грошових коштів електронними засобами (згідно з правилами платіжної системи) за наявності документального підтвердження його сплати.

Мінфін наказом від 28.07.2017 № 669 (далі — Наказ № 669) затвердив зміни до Інструкції про службові відрядження в межах України та за кордон, затвердженої наказом Мінфіну від 13.03.1998 № 59.

У наказі № 669 уточнено, що строк відрядження державного службовця протягом одного календарного року не може перевищувати 60 календарних днів, крім випадків, визначених законодавством. Причому державному службовцю, направленому в службове відрядження, заробітну плату за весь період відрядження виплачують відповідно до Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII.

Читайте також: У відрядження — без авансу: чи можливо

Окрім того, якщо працівник у відрядженні застосував платіжну картку для проведення розрахунків у безготівковій формі, йому відшкодовують збір за переказ грошових коштів електронними засобами (згідно з правилами платіжної системи) за наявності документального підтвердження його сплати (виписки з карткового рахунку або іншого документу на паперовому носії, що підтверджує  суму сплаченого збору).

Наказом № 669 передбачено умови відшкодування вартості електронних квитків.

Дізнайтеся також:

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон