Держпраці штрафує підприємства за результатами перевірки ДФС

5 вересня 2017 697
При проведенні виїзної позапланової перевірки підприємства ДФС встановила порушення в частині несвоєчасної виплати заробітної плати. Наслідок — штраф майже 10 000 грн за постановою Держпраці.

На підставі матеріалів документальної позапланової виїзної перевірки ГУ ДФС у Хмельницькій області керівництвом Управління Держпраці у Хмельницькій області винесено постанову про накладення штрафу на підприємство за порушення вимог щодо своєчасності виплати заробітної плати та відрахування з неї.

Читайте також: Перевірки роботодаців — 2017

Перевіркою встановлено, що за період з 01.04.2014 по 31.03.2017 заробітна плата найманим працівникам підприємства була виплачена з порушенням строків та періодичності її виплати, чим порушено частини 1 та 3 статті 24 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР та частини 1 та 3 статті 115 Кодексу законів про працю України.

З’ясовано, що фактично оплата праці за поточний місяць, в якому виконана робота, проводилась в наступному періоді, одноразово, без виплати заробітної плати за першу половину місяця. Розмір заробітної плати за першу половину місяця не визначався в розмірі оплати за фактично відпрацьований час з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника. Також заробітна плата виплачувалась із затримкою більше ніж один місяць.

За порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам, інших виплат, більш як за один місяць, виплата їх не в повному обсязі передбачена відповідальність у трикратному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої законом на момент виявлення порушення (ст. 265 КЗпП). Підприємство має сплатити штраф у розмірі 9600 грн.

Штраф на підприємство накладено в межах співпраці Держпраці з органами ДФС та ПФУ.

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення