text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Озвучено майбутню формулу обчислення пенсії

  • 6 вересня 2017
  • 1343

Пенсію обчислюватимуть за єдиною формулою, що складатиметься з трьох показників. Кожен самостійно зможе підставити в неї власні дані і дізнатись про майбутній розмір пенсії.

Як повідомив Міністр соціальної політики Андрій Рева, єдина формула, за якою визначатимуть розмір пенсійного забезпечення кожного громадянина України, є прозорою та складається усього з декількох показників, а отже, кожен може, підставивши свої індивідуальні показники, розрахувати розмір майбутньої пенсії.

Озвучено майбутню формулу обчислення пенсії Читайте також: Державна грошова допомога лікарю при виході на пенсію за вислугу років, якщо заклад охорони здоров’я став приватним

«Формула, по якій розраховуватимуть пенсії, не є складною, проте потрібно знати її складові — кількість років страхового стажу та показник, пов’язаний з індивідуальною заробітною платою, які достатньо просто підставити у формулу та отримати в результаті розмір своєї пенсії», — пояснив Міністр.

Формула розрахунку пенсійного забезпечення після проведення пенсійної реформи буде такою:

Розмір пенсії = Сз × Ікз × Кс

де Сз — розмір середньої заробітної плати в Україні за 3 роки перед зверненням за призначенням пенсії;

Ікз — індивідуальний коефіцієнт заробітної плати (співвідношення розміру отримуваної зарплати по відношенню до середньої зарплати, з якої сплачувалися внески). Інформацію кожен може отримати у будь-якому відділенні Пенсійного фонду;

Кс — коефіцієнт страхового стажу, який визначається як множник тривалості років стажу роботи особи на величину оцінки одного року страхового стажу.

За інформацією Міністерства соціальної політики України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон