МОН визначив порядок погодження кандидатур юристів установ та закладів, що перебувають в його підпорядкуванні

11 вересня 2017 264
Підстава для відмови у погодженні призначення на посаду — невідповідність претендента кваліфікаційним вимогам та/або рівню професійної підготовки.

МОН наказом від 14.07.2017 № 1031 затвердило Порядок погодження кандидатур претендентів на посади керівників юридичних служб підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

МОН визначив порядок погодження кандидатур юристів установ та закладів, що перебувають в його підпорядкуванні Читайте також: Юрист у Класифікаторі професій та штатному розписі

Погодження кандидатури претендента на посаду керівника юридичної служби установи, юрисконсульта відповідної категорії, який виконує функції юридичної служби в установі (далі — претендент), здійснює департамент правового забезпечення Міністерства освіти і науки України (далі — юридична служба МОН).

Керівник установи має внести до юридичної служби МОН подання щодо погодження кандидатури претендента. Окрім подання необхідно надати:

  • біографічну довідку;
  • копії трудової книжки та документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, засвідчені в установленому порядку;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • письмову згоду претендента щодо обробки персональних даних.

За бажанням претендента додають інші документи, які можуть бути враховані при прийнятті рішення щодо погодження кандидатури претендента (документи, що підтверджують вчене звання, нагородження тощо).

Юридична служба МОН попередньо розглядає документи, що надійшли на погодження, і у разі потреби не пізніше ніж на 10 робочий день з дати їх отримання запрошує претендента на співбесіду до керівника юридичної служби МОН.

Керівник юридичної служби МОН приймає рішення щодо погодження (відмови у погодженні) претендента, оформлене висновком юридичної служби МОН щодо погодження (відмови у погодженні) призначення на посаду керівника юридичної служби (юрисконсульта).

Матеріали щодо погодження претендента п’ять років зберігатимуть в юридичній службі МОН.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Якщо я скачаю файл без реєстрації, чи стану я Піратом?

Ми б на Вашому місці так не ризикували!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І продовжуйте скачування!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль