Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

МОН визначив порядок погодження кандидатур юристів установ та закладів, що перебувають в його підпорядкуванні

  • 11 вересня 2017
  • 391

Підстава для відмови у погодженні призначення на посаду — невідповідність претендента кваліфікаційним вимогам та/або рівню професійної підготовки.

МОН наказом від 14.07.2017 № 1031 затвердило Порядок погодження кандидатур претендентів на посади керівників юридичних служб підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства освіти і науки України.

МОН визначив порядок погодження кандидатур юристів установ та закладів, що перебувають в його підпорядкуванні Читайте також: Юрист у Класифікаторі професій та штатному розписі

Погодження кандидатури претендента на посаду керівника юридичної служби установи, юрисконсульта відповідної категорії, який виконує функції юридичної служби в установі (далі — претендент), здійснює департамент правового забезпечення Міністерства освіти і науки України (далі — юридична служба МОН).

Керівник установи має внести до юридичної служби МОН подання щодо погодження кандидатури претендента. Окрім подання необхідно надати:

  • біографічну довідку;
  • копії трудової книжки та документів про вищу освіту, підвищення кваліфікації, засвідчені в установленому порядку;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • письмову згоду претендента щодо обробки персональних даних.

За бажанням претендента додають інші документи, які можуть бути враховані при прийнятті рішення щодо погодження кандидатури претендента (документи, що підтверджують вчене звання, нагородження тощо).

Юридична служба МОН попередньо розглядає документи, що надійшли на погодження, і у разі потреби не пізніше ніж на 10 робочий день з дати їх отримання запрошує претендента на співбесіду до керівника юридичної служби МОН.

Керівник юридичної служби МОН приймає рішення щодо погодження (відмови у погодженні) претендента, оформлене висновком юридичної служби МОН щодо погодження (відмови у погодженні) призначення на посаду керівника юридичної служби (юрисконсульта).

Матеріали щодо погодження претендента п’ять років зберігатимуть в юридичній службі МОН.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю