text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Мінрегіонрозвитку осучаснив кваліфікаційні характеристики будівельників

  • 14 вересня 2017
  • 351

Доповнено розділи «Керівники, професіонали, фахівці» та «Робітники. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» ДКХП.

Мінрегіонрозвитку наказом від 08.08.2017 № 192 (далі — Наказ № 192) уніс зміни до Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників (далі — ДКХП), затвердженого наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України від 13.10.1999 № 249.

Розділ 1 «Керівники, професіонали, фахівці» ДКХП доповнено кваліфікаційними характеристиками професій:

  • Інженер-консультант (будівництво) (Код КП — 2142.2);
  • Інженер з технічного нагляду (будівництво).

Мінрегіонрозвитку осучаснив кваліфікаційні характеристики будівельників Зверніть увагу: Перелік затверджених професійних стандартів (станом на 17.07.2017)

Розділ 2 «Робітники. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи» ДКХП доповнено кваліфікаційними характеристиками професій:

  • Монтажник стельових конструкцій (Код КП — 7139) — інтегрована професія включає професії: штукатур, арматурник (будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи), слюсар будівельний;
  • Монтажник інженерних систем будівель (Код КП — 7139) — інтегрована професія включає професії: електрослюсар будівельний, монтажник систем вентиляції, кондиціювання повітря, пневмотранспорту й аспірації, монтажник устаткування зв’язку.

Мінрегіонрозвитку осучаснив кваліфікаційні характеристики будівельників Дізнайтеся, чи дозволено використовувати в будівництві професії зі сфери промисловості

Наказ № 192 набирає чинності з дня набрання чинності Зміною № 6 до Національного класифікатора України «Класифікатор професій ДК 003:2010», затвердженого наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 28.07.2010 № 327, крім Зміни № 11 у частині кваліфікаційної характеристики професії «Інженер з технічного нагляду (будівництво)», яка набирає чинності з 01.10.2017.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон