На Чернігівщині боротися з нелегальною працею допомагає СБУ

2 жовтня 2017 41
Результат спільного інспектування — 1 млн 248 тис грн штрафу. Чернігівський окружний адміністративний суд залишив скаргу роботодавця без розгляду.

Управління Держпраці у Чернігівській області спільно зі Службою безпеки України в Чернігівській області провело перевірку підприємства стосовно фактів порушення законодавства про працю та незаконного використання праці найманих працівників без належного оформлення трудових відносин.

На Чернігівщині боротися з нелегальною працею допомагає СБУ Читайте також: Інспекційні відвідування замість перевірок: усе по-новому

Головні державні інспектори встановили, що 13 працівників підприємства (будівельна галузь) упродовж тривалого часу (з грудня 2015 до січня 2016 і з серпня 2016 до лютого 2017), працювали на об’єктах підприємства без офіційного оформлення трудових відносин, без внесення записів до трудових книжок, а також без ведення табелів обліку використання робочого часу відносно цих працівників, що суперечить вимогам статі 2, частини 3 статті 24, статті 48, частини 1 статті 115 Кодексу законів про працю України (КЗпП), частинам 1, 2 статті 30 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР.

На Чернігівщині боротися з нелегальною працею допомагає СБУ Дізнайтеся, як проходить перевірка — інспекційне відвідування роботодавця інспектором праці

Оскільки працівники упродовж тривалого часу фактично виконували трудові функції без оформлення трудових відносин на підприємство було накладено штрафні санкції, у розмірі 30 мінімальних заробітних плат (96 тис гривень) відносно кожного неоформленого працівника (ч. 2 статті 265 КЗпП).

Із наступного № 10/2017 е-журналу «Кадровик-01»
уже відкрито для прочитання статтю:

Роботодавець оскаржив у суді акт перевірки. Однак, Чернігівський окружний адміністративний суд залишив без задоволення його позов.

Наразі суб’єкт господарювання за допущені ним грубі порушення законодавства про працю має сплатити 1 млн 248 тис гривень.

Ольга Догадіна,
провідний експерт
MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення