Кадровик01

Умови ліцензування посередників у працевлаштуванні за кордоном

  • 23 грудня 2015
  • 149

16 грудня 2015 року Кабінет Міністрів України постановою № 1060 затвердив ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

16 грудня 2015 року Кабінет Міністрів України постановою № 1060 затвердив  ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (далі — Умови) встановлюють вичерпний перелік:

  • документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном;
  • вимог, обов’язкових для виконання під час провадження ліцензіатом господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Ліцензіат зобов’язаний виконувати вимоги Умов, а здобувач ліцензії — їм відповідати.

Надання клієнту послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном здійснюється лише після укладення з ним договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном у двох примірниках (один видається клієнтові, другий залишається в ліцензіата). Обов’язковим додатком до договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном є завірена ліцензіатом копія погодженого проекту трудового договору з іноземним роботодавцем.

Виконання умов договору між ліцензіатом і клієнтом про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном оформлюється актом наданих послуг, який підписують обидві сторони.

Ліцензіат не має права отримувати від клієнтів плату за послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном до дня отримання останнім підписаного іноземним роботодавцем примірника трудового договору (контракту наймання) та підписання акта наданих послуг.

Також Умовами визначено порядок переоформлення ліцензії, якщо юридична особа змінює найменування або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи — підприємця, окрім випадків реорганізації юридичної особи.

 

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень»,

редактор МЦФЕР: Кадри

 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон