Умови ліцензування посередників у працевлаштуванні за кордоном

23 грудня 2015 141
16 грудня 2015 року Кабінет Міністрів України постановою № 1060 затвердив ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном

16 грудня 2015 року Кабінет Міністрів України постановою № 1060 затвердив  ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном (далі — Умови) встановлюють вичерпний перелік:

  • документів, що додаються до заяви про отримання ліцензії на провадження господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном;
  • вимог, обов’язкових для виконання під час провадження ліцензіатом господарської діяльності з посередництва у працевлаштуванні за кордоном.

Ліцензіат зобов’язаний виконувати вимоги Умов, а здобувач ліцензії — їм відповідати.

Надання клієнту послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном здійснюється лише після укладення з ним договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном у двох примірниках (один видається клієнтові, другий залишається в ліцензіата). Обов’язковим додатком до договору про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном є завірена ліцензіатом копія погодженого проекту трудового договору з іноземним роботодавцем.

Виконання умов договору між ліцензіатом і клієнтом про надання послуг з посередництва у працевлаштуванні за кордоном оформлюється актом наданих послуг, який підписують обидві сторони.

Ліцензіат не має права отримувати від клієнтів плату за послуги з посередництва у працевлаштуванні за кордоном до дня отримання останнім підписаного іноземним роботодавцем примірника трудового договору (контракту наймання) та підписання акта наданих послуг.

Також Умовами визначено порядок переоформлення ліцензії, якщо юридична особа змінює найменування або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи — підприємця, окрім випадків реорганізації юридичної особи.

 

Підготувала Ольга Янчіцька,

головний редактор газети «Expertus: Тиждень»,

редактор МЦФЕР: Кадри

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Читачі запитують

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення