Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Зміни до Генеральної угоди: уточнили розмір тарифної ставки працівника І розряду

  • 25 жовтня 2017
  • 1021

Із 01.11.2017 розмір тарифної ставки робітника І розряду має на 10% перевищувати розмір прожиткового мінімуму для працездатної особи.

Міністр соціальної політики А. О. Рева, Голова СПО роботодавців Д. М. Олійник та Голова СПО об’єднань профспілок Г. В. Осовий підписали зміни до Генеральної угоди про регулювання основних принципів і норм реалізації соціально-економічної політики і трудових відносин в Україні, укладеної на 2016 - 2017 роки (далі — Генеральна угода), виклавши пункт 2.4 Генеральної угоди у новій редакції.

У 2017 році на підприємствах, в організаціях небюджетної сфери всіх форм власності тарифна ставка робітника I розряду встановлено у розмірі:

  • визначеному відповідною галузевою, територіальною угодою, колективним договором;
  • для галузей, в яких не укладено галузеві угоди або положення укладених угод (згідно з реєстром, розміщеним на сайті Мінсоцполітики) не регулюють розмір тарифної ставки робітника I розряду, — на рівні, що не менше як на 10% перевищує визначений Законом України «Про Державний бюджет України на 2017 рік» від 21.12.2016 № 1801-VIII прожитковий мінімум для працездатної особи.

Ухвалені зміни набирають чинності з 01.11.2017.

Окрім того, сторони домовились продовжити консультації, переговори щодо внесення змін до тексту Генеральної угоди з метою актуалізації її положень.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю