Мінсоцполітики наголошує: матеріальну допомогу на оздоровлення надають одночасно з частиною щорічної відпустки за заявою держслужбовця

27 жовтня 2017 1483
Грошову допомогу не можна ділити на частини. Її виплачують раз на рік однією сумою під час надання будь-якої з частин щорічної відпустки.

Мінсоцполітики в листі від 19.09.2017 № 2416/0/101-17 нагадало, що державним службовцям надають щорічну відпустку тривалістю 30 календарних днів, якщо законом не передбачено більш тривалої відпустки, з виплатою грошової допомоги у розмірі середньомісячної заробітної плати (ст. 57 Закону України «Про державну службу» від 10.12.2015 № 889-VIII; далі — Закон № 889).

Мінсоцполітики наголошує: матеріальну допомогу на оздоровлення надають одночасно з частиною щорічної відпустки за заявою держслужбовцяЧитайте також: Додаткова відпустка державним службовцям

Щорічні відпустки надають державним службовцям у порядку та на умовах, визначених законодавством про працю (ст. 59 Закону № 889).

Щорічну відпустку на прохання працівника може бути поділено на частини будь-якої тривалості за умови, що основна безперервна її частина становитиме не менше 14 календарних днів (ст. 12 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР).

Мінсоцполітики наголошує: матеріальну допомогу на оздоровлення надають одночасно з частиною щорічної відпустки за заявою держслужбовцяЧитайте також: Порядок відкликання державних службовців із щорічних відпусток

У випадку поділу щорічної відпустки на частини матеріальну допомогу для оздоровлення можуть виплачувати працівнику один раз при наданні будь-якої з частин щорічної основної відпустки за заявою працівника.

Мінсоцполітики наголошує: матеріальну допомогу на оздоровлення надають одночасно з частиною щорічної відпустки за заявою держслужбовцяДізнайтеся, чи підлягає поверненню при звільненні матеріальна допомога на оздоровлення

Мінсоцполітики зауважує, що під час формування фонду оплати праці на відповідний бюджетний рік для кожного працівника передбачають одну допомогу для оздоровлення, що є гарантованою виплатою один раз на рік при наданні щорічної відпустки за відповідний робочий рік.

Грошову допомогу не можна ділити на частини. ЇЇ виплачують один раз на рік однією сумою під час надання будь-якої з частин щорічної відпустки.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення