Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Заяву на участь у конкурсі на державну службу можна роздрукувати

 • 30 жовтня 2017
 • 725

Аудіо- та відеозаписи конкурсу зберігатимуть у державному органі, в якому проводився конкурс, протягом п’яти років.

Постановою КМУ від 25.10.2017 № 815 унесено зміни до Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 № 246 (далі — Порядок № 246).

В Порядку № 246 уточнено, що включають вимоги до професійної компетентності кандидата на зайняття посади, а саме, кваліфікаційні вимоги, вимоги до компетентності та вимоги до професійних знань.

Заяву на участь у конкурсі на державну службу можна роздрукуватиЧитайте також: Умови прийняття на державну службу переможця конкурсу

Заяву на участь у конкурсі можна роздрукувати та підписати власноручно. А от заява про незастосування заборон люстраційного закону і надалі має бути написана власноруч.

Визначено строки зберігання аудіо- та відеозаписів проведення конкурсу — 5 років в державному органі, який проводив конкурс.

Про дату і час проведення тестування кандидатів мають повідомити пізніше ніж за один робочий день до проходження такого тестування:

 • у письмовій формі;
 • засобами електронного чи телефонного зв’язку.

Окрім того, уточнено окремі моменти в порядку проведення конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ. Зокрема, відеозаписи проведення конкурсу також зберігатимуть 5 років. Однак, ці записи не будуть оприлюднювати.

У новій редакції викладено додатки до Порядку № 246:

 • умови проведення конкурсу (додаток 1 до Порядку № 246);
 • умови проведення конкурсу на зайняття посад Генерального директора
  директорату, директора генерального департаменту та Генерального директора Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (додаток 10 до Порядку № 246);
 • умови проведення конкурсу на зайняття посад керівника експертної групи директорату, керівника експертної групи генерального департаменту та керівника експертної групи Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (додаток 11 до Порядку № 246);
 • умови проведення конкурсу на зайняття посад державного експерта директорату, державного експерта генерального департаменту та державного експерта Урядового офісу координації європейської та євроатлантичної інтеграції (додаток 12 до Порядку № 246);
 • методи оцінювання вимог, визначених в умовах проведення
  конкурсу на зайняття посад фахівців з питань реформ (додаток 13 до Порядку № 246);
 • зведена відомість середніх балів (додаток 18 до Порядку № 246).

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю