Кадровик01

Роботодавець має право перевірити правомірність видачі лікарняного. МОЗ роз’яснило — як

  • 31 жовтня 2017
  • 1558

Роботодавець має направити запит до структурного підрозділу з питань охорони здоров’я обласної, Київської міської державної адміністрації, у підпорядкуванні якого знаходиться заклад охорони здоров’я, який видавав листок непрацездатності

Міністерство охорони здоров’я України (лист від 12.06.2017 № 3.04.02-Н-7698/6898-зв) нагадало, що порядок видачі в медичних закладах документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, визначає інструкція, затверджена наказом МОЗ від 13.11.2001 № 455.

Роботодавець має право перевірити правомірність видачі лікарняного. МОЗ роз’яснило — якВам стане у пригоді: Зарахування різних періодів до страхового стажу для оплати листків непрацездатності

Порядок проведення експертизи тимчасової непрацездатності встановлено Положенням про експертизу тимчасової непрацездатності, затвердженим наказом МОЗ від 09.04.2008 № 189, яким передбачено рівні проведення експертизи тимчасової непрацездатності громадян.

Роботодавець має право перевірити правомірність видачі листка непрацездатності. Для цього йому необхідно зробити запит до структурного підрозділу з питань охорони здоров’я обласної, Київської міської державної адміністрації, у підпорядкуванні якого знаходиться заклад охорони здоров’я, який видавав листок непрацездатності.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон