СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Нацдержслужба роз’яснила, чи може член конкурсної комісії брати участь у конкурсі на держслужбу

  • 3 листопада 2017
  • 1167

Особа, яка є членом конкурсної комісії та виявила бажання взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби у державному органі, в якому вона працює, має повідомити про це голову відповідної комісії.

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 24.10.2017 № 35-р/з роз’яснює особливості проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, якщо у конкурсі бажає взяти участь член конкурсної комісії.

Конкурс на зайняття посад категорії «А» проводить Комісія з питань вищого корпусу державної служби (далі — Комісія) (п. 13 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 № 246 (далі — Порядок № 246).

Нацдержслужба роз’яснила, чи може член конкурсної комісії брати участь у конкурсі на держслужбуЧитайте також: Умови прийняття на державну службу переможця конкурсу

Для проведення конкурсу на зайняття посад категорій «Б» і «В» керівник державної служби утворює конкурсну комісію у складі голови і членів комісії.

Для проведення конкурсу на зайняття посад категорій «Б» і «В» керівником державної служби утворюється конкурсна комісія у складі голови і членів комісії.

Конкурсна комісія для відбору осіб на зайняття посад фахівців з питань реформ приймає рішення про залучення експертів:

  • з питань управління персоналом для оцінювання професійних компетентностей кандидатів встановленим вимогам — з числа осіб, зазначених у рекомендованому переліку експертів з питань управління персоналом, затвердженому НАДС;
  • у сфері політики відповідного державного органу для оцінювання професійних компетентностей кандидатів встановленим вимогам — з числа осіб, зазначених у переліку експертів у сфері політики відповідного державного органу, затвердженого керівником відповідного державного органу.

Нацдержслужба роз’яснила, чи може член конкурсної комісії брати участь у конкурсі на держслужбуЧитайте також: Призначення другого за результатами конкурсу кандидата на держслужбу

Ситуаційні завдання для кандидатів на зайняття посад категорії «А» затверджує Комісія (п. 42 Порядку № 246).

Ситуаційні завдання для кандидатів на зайняття посад категорії «Б» розробляють у державному органі, в якому проводиться конкурс, з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу, та затверджуються рішенням конкурсної комісії (п. 43 Порядку № 246).

Ситуаційні завдання для перевірки професійних компетенцій кандидатів на зайняття посад фахівців з питань реформ категорій «Б» та «В» конкурсна комісія обирає з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу з переліку завдань для перевірки професійних компетенцій, затверджених НАДС (п.77 Порядку № 246).

Ситуаційні завдання для перевірки професійних знань кандидатів на зайняття посад фахівців з питань реформ категорій «Б» та «В» розробляє та затверджує конкурсна комісія з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу на основі типових завдань для перевірки професійних знань, затверджених НАДС.

НАДС наголошує, що особа, яка є членом Комісії або членом конкурсної комісії та виявила бажання взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» або у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» або «В» у державному органі, в якому вона працює, повинна повідомити про це голову відповідної комісії. НАДС рекомендує подавати повідомлення одночасно з поданням відповідних документів для участі у конкурсі.

Повідомлення, що передуватиме початку роботи Комісії або конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття конкретної посади державної служби, включаючи прийняття рішення про залучення експертів, розроблення та затвердження ситуаційних завдань, а також підготовку комісії до проведення співбесіди із кандидатами, забезпечить дотримання принципів рівного доступу, доброчесності, ефективного і справедливого процесу відбору при проведенні такого конкурсу.

Така особа не бере участь у роботі Комісії або конкурсної комісії.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю