Нацдержслужба роз’яснила, чи може член конкурсної комісії брати участь у конкурсі на держслужбу

3 листопада 2017 578
Особа, яка є членом конкурсної комісії та виявила бажання взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби у державному органі, в якому вона працює, має повідомити про це голову відповідної комісії.

Національне агентство України з питань державної служби в листі від 24.10.2017 № 35-р/з роз’яснює особливості проведення конкурсу на зайняття вакантних посад, якщо у конкурсі бажає взяти участь член конкурсної комісії.

Конкурс на зайняття посад категорії «А» проводить Комісія з питань вищого корпусу державної служби (далі — Комісія) (п. 13 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 № 246 (далі — Порядок № 246).

Нацдержслужба роз’яснила, чи може член конкурсної комісії брати участь у конкурсі на держслужбуЧитайте також: Умови прийняття на державну службу переможця конкурсу

Для проведення конкурсу на зайняття посад категорій «Б» і «В» керівник державної служби утворює конкурсну комісію у складі голови і членів комісії.

Для проведення конкурсу на зайняття посад категорій «Б» і «В» керівником державної служби утворюється конкурсна комісія у складі голови і членів комісії.

Конкурсна комісія для відбору осіб на зайняття посад фахівців з питань реформ приймає рішення про залучення експертів:

  • з питань управління персоналом для оцінювання професійних компетентностей кандидатів встановленим вимогам — з числа осіб, зазначених у рекомендованому переліку експертів з питань управління персоналом, затвердженому НАДС;
  • у сфері політики відповідного державного органу для оцінювання професійних компетентностей кандидатів встановленим вимогам — з числа осіб, зазначених у переліку експертів у сфері політики відповідного державного органу, затвердженого керівником відповідного державного органу.

Нацдержслужба роз’яснила, чи може член конкурсної комісії брати участь у конкурсі на держслужбуЧитайте також: Призначення другого за результатами конкурсу кандидата на держслужбу

Ситуаційні завдання для кандидатів на зайняття посад категорії «А» затверджує Комісія (п. 42 Порядку № 246).

Ситуаційні завдання для кандидатів на зайняття посад категорії «Б» розробляють у державному органі, в якому проводиться конкурс, з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу, та затверджуються рішенням конкурсної комісії (п. 43 Порядку № 246).

Ситуаційні завдання для перевірки професійних компетенцій кандидатів на зайняття посад фахівців з питань реформ категорій «Б» та «В» конкурсна комісія обирає з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу з переліку завдань для перевірки професійних компетенцій, затверджених НАДС (п.77 Порядку № 246).

Ситуаційні завдання для перевірки професійних знань кандидатів на зайняття посад фахівців з питань реформ категорій «Б» та «В» розробляє та затверджує конкурсна комісія з урахуванням специфіки та вимог до професійної компетентності кандидата, визначених в умовах проведення конкурсу на основі типових завдань для перевірки професійних знань, затверджених НАДС.

НАДС наголошує, що особа, яка є членом Комісії або членом конкурсної комісії та виявила бажання взяти участь у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «А» або у конкурсі на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» або «В» у державному органі, в якому вона працює, повинна повідомити про це голову відповідної комісії. НАДС рекомендує подавати повідомлення одночасно з поданням відповідних документів для участі у конкурсі.

Повідомлення, що передуватиме початку роботи Комісії або конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття конкретної посади державної служби, включаючи прийняття рішення про залучення експертів, розроблення та затвердження ситуаційних завдань, а також підготовку комісії до проведення співбесіди із кандидатами, забезпечить дотримання принципів рівного доступу, доброчесності, ефективного і справедливого процесу відбору при проведенні такого конкурсу.

Така особа не бере участь у роботі Комісії або конкурсної комісії.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2017. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Неее скачууу-єє-тьсяяя!

А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
► пенсії підвищуються;

► скасовуються обмеження на виплату пенсій для працюючих пенсіонерів;

► збільшується страховий стаж для пенсійного забезпечення