Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Чи включати до графіка відпусток мобілізованих працівників: роз’яснення від експерта системи «Expertus: Кадри»

  • 21 грудня 2015
  • 166

Чи включати до графіка відпусток мобілізованих працівників? Якщо так, то чи правильно вказувати у графах графіка «Місяць початку/закінчення відпустки» — «мобілізований»? Роз’яснює експерт з кадрового діловодства, експерт системи «Expertus: Кадри» Ірина ПОТАПОВА

Чи включати до графіка відпусток мобілізованих працівників? Якщо так, то чи правильно вказувати у графах графіка «Місяць початку/закінчення відпустки» — «мобілізований»? Роз’яснює експерт з кадрового діловодства, експерт системи «Expertus: Кадри» Ірина ПОТАПОВА.

Відповідно до статті 10 Закону України «Про відпустки» від 15.11.1996 № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) графіком відпусток на підприємстві, в установі, організації (далі — організація) визначається черговість їх надання працівникам.

Оскільки згідно зі статтею 119 Кодексу законів про працю України за працівниками, які проходять військову службу за призовом у зв’язку з мобілізацією, на особливий період, зберігається робоче місце (посада), такі працівники увільняються від роботи в організації. Час військової служби за призовом під час мобілізації буде зараховано до стажу, що дає право на щорічну основну відпустку, згідно з пунктом 2 частини першої статті 9 Закону про відпустки.

Оскільки при складанні графіка відпусток визначити наперед час проходження військової служби за призовом у зв’язку з мобілізацією неможливо (працівник може продовжити службу на умовах контракту), то включати таких працівників у графік відпусток недоцільно.

Після демобілізації працівника слід оформити доповнення до графіка відпусток, узгодивши початок і період відпустки, — з урахуванням інтересів виробництва, особистих інтересів працівника, можливості для відпочинку (ч. 10 ст. 10 Закону про відпустки) і стажу для надання відпустки, набутого за час військової служби.

Матеріали системи «Expertus: Кадри», що неодмінно стануть у пригоді при складанні графіка відпусток:

Розробляємо графік відпусток: крок за кроком

Право на отримання відпустки у зручний для час не означає, що працівник може використовувати право на відпустку на власний розсуд

Графіком відпусток передбачено надання відпустки всім працівникам одночасно двома частинами: чи правомірно

Самовільне використання працівником днів щорічної відпустки визнається прогулом

Чи включати мобілізованих працівників до графіка відпусток

Чи включати до графіка відпусток директора та сумісників

Прийнято нових працівників: чи потрібно вносити доповнення до графіка відпусток

Графік відпусток необхідно складати незалежно від кількості працівників

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю