Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Держпраці роз’яснило, який період може охоплювати перевірка з праці

  • 13 листопада 2017
  • 1359

Порядком контролю не встановлений граничний період, за який проводиться інспекційне відвідування або невиїзне інспектування.

Державна служба України з питань праці (лист від 08.09.2017 № 9150/4/4.1-ДП-17) нагадує, що Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю затверджений Постановою КМУ «Деякі питання реалізації статті 259 Кодексу законів про працю України та статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 26.04.2017 № 295 (далі — Порядок контролю).

Держпраці роз’яснило, який період може охоплювати перевірка з праціЧитайте також: Інспекційні відвідування замість перевірок: усе по-новому

Порядком контролю не встановлений граничний період, за який проводиться інспекційне відвідування або невиїзне інспектування.

Держпраці роз’яснило, який період може охоплювати перевірка з праціДізнайтеся, чи вважається порушенням, якщо для перевірки надали не всі документи

Одночасно Держпраці зауважує, що строки зберігання табелів обліку робочого часу — 1 рік (позиція 408 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5).

Держпраці роз’яснило, який період може охоплювати перевірка з праціЧитайте також: Підстави для перевірки роботодавця

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю