Скачайте зразок Графіка відпусток 2019 ⇓

Кадровик01

Як здавати тест на аналітичні здібності кандидату в держслужбовці, який тестувався раніше. Роз’яснення НАДС

  • 17 листопада 2017
  • 3867

Кандидат на державну службу, котрий вже проходив тестування на наявність аналітичних здібностей та здатності працювати з інформацією, має прийти на поточне тестування і надати доступ до результатів попереднього тесту

Національне агентство України з питань державної служби роз’яснило, як під час конкурсу використати результати попереднього тестування на наявність аналітичних здібностей та здатності працювати з інформацією (роз’яснення НАДС від 24.10.2017 № 36-р/з).

Як здавати тест на аналітичні здібності кандидату в держслужбовці, який тестувався раніше. Роз’яснення НАДС Читайте також: Обчислення стажу державної служби

НАДС нагадало, що тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією включає кілька видів тестів (п. 74 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою КМУ від 25.03.2016 № 246, далі — Порядок № 246):

Вид тестування

Мета тестування

Тестування на абстрактне мислення

оцінка здібностей щодо логічного та абстрактного мислення, встановлення причинно-наслідкового зв'язку

Тестування на числове мислення

оцінка здібностей щодо здатності розуміти та працювати з числовою інформацією

Тестування на вербальне мислення

оцінка здібностей щодо здатності розуміти та працювати з текстовою інформацією

Кожен із тестів кандидат може проходити не частіше разу на місяць. Якщо кандидат бере участь в іншому конкурсі на вакантну посаду на зайняття посад фахівців з питань реформ протягом місяця з дня проходження тестування, використовують результати відповідного тесту. А якщо потрібно скласти тест іншого виду, ніж той, який пройшов кандидат, він проходить лише той тест, який не проходив. (п. 74 Порядку № 245).

Результати тестування визначаються автоматично після закінчення кандидатом проходження тестування або після спливу часу, відведеного для його проведення, за допомогою програмного забезпечення. Адміністратор фіксує результати тестування у відомості, форму якої визначено додатком 4 до Порядку № 245 (п. 34 Порядку № 245).

Адміністратор роздруковує звіт про результати тестування кожного кандидата, підписує звіт у кандидата та членів Комісії, які здійснюють нагляд, або присутніх членів конкурсної комісії та додає його до відомості про результати тестування.

За бажанням кандидата адміністратор надає йому копію звіту про результати тестування, засвідчену службою управління персоналом державного органу, де проводиться конкурс.

Як здавати тест на аналітичні здібності кандидату в держслужбовці, який тестувався раніше. Роз’яснення НАДС Дізнайтеся, чи зараховуватиметься до стажу державної служби при призначенні пенсії час відпустки без збереження заробітної плати

Кандидати, які не з’явилися для проходження тестування, вважаються такими, що не пройшли тестування та не можуть бути допущені до наступного етапу конкурсу (п. 39 Порядку).

НАДС наголошує, аби конкурсна комісія мала змогу використати раніше отримані кандидатом результати тестів, він зобов’язаний з’явитися під час проходження цього етапу конкурсу в державному органі та надати адміністратору доступ до цих результатів. За цими даними адміністратор й оформить відповідний звіт.

Ірина Іванченко,
шеф-редактор системи «Expertus: Кадри»,
журналів «Кадровик-01» та «Довідник секретаря та офіс-менеджера»

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю