Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Як присвоїти кваліфікаційну категорію. Роз’яснює Держпраці

  • 27 листопада 2017
  • 1994

Присвоєння і підвищення кваліфікаційних категорій працівникам — компетенція комісії з кваліфікаційної атестації. Остаточне рішення щодо підвищення кваліфікаційної категорії конкретному працівнику приймає керівник підприємства залежно від того, яка посада передбачена штатним розписом, та зважаючи на наявний фонд оплати праці.

Держпраці роз’яснила, як підвищувати категорії працівникам. Привід для роз’яснення — звернення працівника одного з підприємств Хмельниччини до територіального Управління Держпраці. Працівник запитував, чи правомірна відмова роботодавця присвоїти йому 2-гу кваліфікаційну категорію інженера за висновками атестаційної комісії.

Держпраці нагадало, що кваліфікаційні категорії підвищують насамперед тим працівникам, які успішно виконують посадові завдання та обов’язки, сумлінно ставляться до службових доручень та вимог посадових інструкцій. Присвоєння і підвищення кваліфікаційних категорій працівникам провадять комісії з проведення кваліфікаційної атестації ( Загальні положення Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, затверджені наказом Мінпраці та від 29.12.2004 № 336).

Кваліфікаційна атестація – це визначення рівня кваліфікації та стажу роботи, залежно від чого встановлюється кваліфікаційна категорія, рекомендується відповідний тарифний розряд.

Завдання комісії: оцінювати професійну кваліфікацію і ділові якості працівників на основі об’єктивних критеріїв, виходячи з результатів роботи. Атестацію проводять за рішенням роботодавця, який затверджує положення про проведення атестації, склад комісії, графік її проведення. Рішення атестаційної комісії доводиться до відома працівника та роботодавця протягом 3 днів після прийняття (ч. 12 ст. 11 Закону України «Про професійний розвиток працівника»). Рішення атестаційної комісії є чинним, допоки воно не скасоване в установленому порядку.

Остаточне рішення щодо підвищення кваліфікаційної категорії у кожному окремому випадку приймає керівник підприємства залежно від того, яка посада передбачена штатним розписом та зважаючи на наявний фонд оплати праці. Водночас, на підставі висновку комісії про підвищення кваліфікаційної категорії працівнику керівник може прийняти рішення про внесення змін до штатного розпису.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю