Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Медичні реєстратори втратили право на додаткову відпустку. Роз’яснює Держпраці

  • 29 листопада 2017
  • 396

Медичні реєстратори втратили право на додаткову відпустку, незалежно від стажу перебування на цій посаді, як молодший медичний персонал

Управління Держпраці у Рівненській області зауважує, що не передбачено додаткові відпустки за особливий характер праці працівникам, що працюють на посадах медичного реєстратора (дод. 2 розд. ХVІІ «Охорона здоров’я, освіта та соціальна допомога» гл. «Загальні професії медичних працівників закладів та установ охорони здоров’я, соціального захисту населення та освіти» постанови КМУ «Про затвердження Списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників, в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці» від 17.11.1997 № 1290; далі — Постанова № 1290).

Медичні реєстратори втратили право на додаткову відпустку. Роз’яснює Держпраці Читайте також: Робота за сумісництвом медичного працівника

Держпраці повідомляє, що перша редакція Списку виробництв, робіт, професій, зайнятість працівників, в яких давалося право на щорічні додаткові відпустки за особливий характер праці (розділ «Загальні професії медичних працівників закладів та установ охорони здоров’я») було встановлено, що молодший медичний персонал закладів і установ охорони здоров’я, освіти та соціального забезпечення мав право на додаткову відпустку тривалістю 7 календарних днів. Натомість постановою КМУ від 16.12.2004 № 1674 внесено зміни до Постанови № 1290, а саме, слова «персонал медичний середній та молодший» замінили словами «молодші спеціалісти з медичною освітою та молодші медичні сестри з догляду за хворими, молодші медичні сестри».

Медичні реєстратори втратили право на додаткову відпустку. Роз’яснює Держпраці Дізнайтеся, в яких випадках медичні реєстратори мають право на щорічну додаткову відпустку 

Посада медичного реєстратора віднесена до категорії технічних службовців (Довідник кваліфікаційних характеристик професій працівників системи охорони здоров’я, затверджений наказом МОЗ від 29.03.2002 № 117). Отже, означені працівники втратили право на додаткову відпустку, незалежно від стажу перебування на цій посаді як молодший медичний персонал.

За інформацією Управління Держпраці у Рівненській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю