Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Пенсійний фонд затвердив нові форми паперового та електронного пенсійного посвідчення

  • 12 грудня 2017
  • 1482

Пенсійні посвідчення, видані раніше, дійсні до закінчення їх терміну дії або до заміни їх на нові. Електронне пенсійне посвідчення виготовлятиме банк, у якому одержувач відкриє рахунок для виплати пенсії.

Пенсійний фонд України (далі — ПФУ) затвердив новий порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії, а також форми пенсійних посвідчень (постанова ПФУ від 03.11.2017 № 26-1).

Пенсійний фонд затвердив нові форми паперового та електронного пенсійного посвідченняЧитайте також: Пенсійна реформа — 2017

Пенсійні посвідчення виготовлятимуть у паперовій формі або у вигляді платіжної картки, яка одночасно буде пенсійним посвідченням, міститиме графічну та електронну інформацію про власника, ключі електронного цифрового підпису.

Пенсійне посвідчення у паперовій формі виготовлятимуть у ПФУ. Воно матиме необмежений строк дії, крім випадків, коли пенсію призначено на визначений строк.

Електронне пенсійне посвідчення виготовлятиме банк, у якому одержувач відкриє рахунок для виплати пенсії. Строк його дії як платіжної картки визначатиме банк, але не більше трьох років.

Пенсійне посвідчення видаватимуть особі, якій призначено пенсію, особисто або її законному представнику у разі пред’явлення документів, що дають змогу територіальному органу ПФУ (банку) ідентифікувати одержувача пенсій та його законного представника, а також документів, що підтверджують статус законного представника (відповідне посвідчення, свідоцтво про народження, рішення суду тощо), та додатково у разі, якщо законний представник є резидентом, — документів, виданих відповідними контролюючими органами, що засвідчують його реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

Разом з електронним пенсійним посвідченням банк видаватиме інструкцію щодо його використання.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю