Пенсійний фонд затвердив нові форми паперового та електронного пенсійного посвідчення

12 грудня 2017 1074
Пенсійні посвідчення, видані раніше, дійсні до закінчення їх терміну дії або до заміни їх на нові. Електронне пенсійне посвідчення виготовлятиме банк, у якому одержувач відкриє рахунок для виплати пенсії.

Пенсійний фонд України (далі — ПФУ) затвердив новий порядок оформлення, виготовлення та видачі документів, що підтверджують призначення особі пенсії, а також форми пенсійних посвідчень (постанова ПФУ від 03.11.2017 № 26-1).

Пенсійний фонд затвердив нові форми паперового та електронного пенсійного посвідченняЧитайте також: Пенсійна реформа — 2017

Пенсійні посвідчення виготовлятимуть у паперовій формі або у вигляді платіжної картки, яка одночасно буде пенсійним посвідченням, міститиме графічну та електронну інформацію про власника, ключі електронного цифрового підпису.

Пенсійне посвідчення у паперовій формі виготовлятимуть у ПФУ. Воно матиме необмежений строк дії, крім випадків, коли пенсію призначено на визначений строк.

Електронне пенсійне посвідчення виготовлятиме банк, у якому одержувач відкриє рахунок для виплати пенсії. Строк його дії як платіжної картки визначатиме банк, але не більше трьох років.

Пенсійне посвідчення видаватимуть особі, якій призначено пенсію, особисто або її законному представнику у разі пред’явлення документів, що дають змогу територіальному органу ПФУ (банку) ідентифікувати одержувача пенсій та його законного представника, а також документів, що підтверджують статус законного представника (відповідне посвідчення, свідоцтво про народження, рішення суду тощо), та додатково у разі, якщо законний представник є резидентом, — документів, виданих відповідними контролюючими органами, що засвідчують його реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб — платників податків.

Разом з електронним пенсійним посвідченням банк видаватиме інструкцію щодо його використання.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору