НАЗК створило чат-бота — експерта з конфлікту інтересів

12 грудня 2017
555
Середній бал: 5 із 5

ДоброЧесноБот (версія 1.0) допоможе скласти звернення до НАЗК щодо наявності конфлікту інтересів, а також розкладе поняття конфлікту інтересів буквально по полицях.

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі — НАЗК) створило електронного експерта з конфлікту інтересів — ДоброЧесноБота, який допоможе суб’єктам Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII отримати оперативну відповідь на запитання, що їх турбують, та оптимізувати роботу працівників апарату НАЗК.

ДоброЧесноБот покликаний допомогти сторонам процесу:

  • заявникам — отримати відповідь по суті, або зрозуміти, що їх звернення в цьому випадку не потрібно взагалі;
  • співробітникам НАЗК — зекономити робочий час й мати надію, що в майбутньому деякі інші їх рутинні функції будуть автоматизовані та передані електронному помічнику.

Чат-бота НАЗК знайти легко. Для цього зайдіть у Фейсбук-мессенджер або в свій Telegram та наберіть у стрічці пошуку: «ДоброЧесноБот». Після переходу на знайдений профайл натисніть кнопку «Почати», слідуйте підказкам чат-бота та насолоджуйтесь спілкуванням. Якщо раптом захочете повернутись на початок діалогу пропишіть в рядку спілкування повідомлення «/start» і бот перезапуститься заново.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції

logo