text
Кадровик01

Підприємство змінило організаційно-правову форму. Чи проводити позачергову атестацію робочих місць?

  • 22 грудня 2017
  • 383

Зміна організаційно-правової форми підприємства не відміняє результатів проведеної атестації робочих місць за умовами праці.

Управління Держпраці у Рівненській області зауважило, що позачергову атестацію робочих місць за умовами праці проводять при докорінній зміні умов праці.

Підприємство змінило організаційно-правову форму. Чи проводити позачергову атестацію робочих місць?Читайте також: Щорічна додаткова відпустка за шкідливі умови праці

Якщо на підприємстві є роботи зі шкідливими та важкими умовами, необхідно врегулювати відносини між роботодавцем і працівниками щодо реалізації права на здорові та безпечні умови праці, пільгове пенсійне забезпечення, пільги та компенсації за роботу у несприятливих умовах. Для цього роботодавець проводить атестацію робочих місць за умовами праці в порядку, передбаченому постановою КМУ «Про порядок проведення атестації робочих місць за умовами праці» від 01.08.1992 № 442.

Зміна організаційно-правової форми підприємства не відміняє атестації, а навпаки допомагає встановити всі пільги та компенсації.

За інформацією Управління Держпраці у Рівненській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон