Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Е-декларування 2018 стартувало. Що робити, коли загубили ключ ЕЦП

  • 4 січня 2018
  • 2254

Держпраці підготувало рекомендації суб’єктам декларування з покроковим алгоритмом підготовчих дій

Управління Держпраці у Полтавській області нагадує, що з 01.01.2018 по 01.04.2018 проходить черговий етап подання е-декларацій. Держпраці рекомендує суб’єктам декларування:

  • перевірте адресу електронної поштової скриньки, яка вказана у персональному кабінеті Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі — Реєстр). Для роботи з Реєстром (отримання повідомлень, підтвердження зміни електронного цифрового підпису тощо) використовуйте поштові скриньки, які не знаходяться у доменній зоні “.ru” (наприклад: ukr.net, i.ua, email.ua, gmail.com тощо).
  • за необхідності зміни електронного цифрового підпису (далі — ЕЦП), зайдіть на сторінку входу до Реєстру https://portal.nazk.gov.ua та скористайтесь посиланням: «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У полі «Поточна електронна адреса» вкажіть електронну поштову скриньку, з якою Ви зареєстровані в Реєстрі, та натисніть кнопку «Вислати код для відновлення». На вказану поштову скриньку надійде лист «Зміна ЕЦП | ЄДИНИЙ ДЕРЖАВНИЙ РЕЄСТР ДЕКЛАРАЦІЙ». Перейдіть за посиланням у листі, у полі АЦСК оберіть акредитований центр сертифікації ключів, в якому Ви отримали новий ЕЦП, оберіть файл нового ЕЦП, вкажіть пароль від нового ЕЦП та натисніть кнопку «Змінити ЕЦП». Після цього отримаєте повідомлення про розгляд заявки. Заявки на зміну ЕЦП розглядають протягом 1 доби у робочий час. Ви можете спробувати ввійти до Реєстру з новим ЕЦП через вказаний час та не очікувати листа з подальшими інструкціями.

Для перевірки працездатності ЕЦП скористайтесь online-сервісом накладання ЕЦП на електронні документи за посиланням: https://ca.informjust.ua/sign.

У разі виникнення проблем технічного характеру зверніться до служби технічної підтримки за тел.: +38(044)200-06-94 або адресою електронної пошти support@nazk.gov.ua. Зауважимо:

  • електронний лист направляйте з персональної електронної поштової скриньки, вказаної при реєстрації;
  • у темі листа зазначайте суть питання;
  • у листі зазначайте прізвище, ім’я та по-батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків (ІПН), викладіть суть питання.

За необхідності до листа додайте скріншот (зображення екрана) з помилкою.

Суб’єкти декларування, які отримували послуги ЕЦП централізовано у АЦСК ІДД ДФС можуть використовувати посилені сертифікати відкритих ключів протягом усього періоду е-декларування.

Окрім того, Держпраці нагадує, що з 01.01.2018 суб’єкт декларування у десятиденний термін має повідомляти про суттєві зміни у майновому стані у випадку отримання доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 01.01.2018 (85 тис. грн).

У разі відкриття суб’єктом декларування (членом його сім’ї) валютного рахунка в установі банку-нерезидента, він зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це НАЗК, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.

З відповідними методичними рекомендаціями щодо здійснення заходів фінансового контролю можна ознайомитися на сайті НАЗК.

За інформацією Управління Держпраці у Полтавській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю