Кадровик01

Зарплатний критерій для прийняття іноземців зменшать

  • 10 січня 2018
  • 325

Вимоги до заробітної плати іноземних працівників планують зменшити удвічі. Також уточнять перелік документів для отримання дозволу на застосування праці іноземців.

Мінсоцполітики оприлюднило для обговорення проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про зайнятість населення» щодо застосування праці іноземців та осіб без громадянства в Україні». В законопроекті уточнюють розмір заробітної плати іноземного працівника, прив’язавши її до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого на 1 січня календарного року.

Зарплатний критерій для прийняття іноземців зменшать Дізнайтеся, як прийняти на роботу іноземця

Окрім того, уточнено перелік документів, які майбутній роботодавець має надати до центру зайнятості для отримання (продовження дії) дозволу на застосування праці іноземця (особи без громадянства). Зокрема, при отриманні дозволу для відряджених іноземних працівників, роботодавець окрім заяви, копії паспортного документа та копії договору (контракту), укладеного між українським та іноземним суб’єктами господарювання, має надати копію трудового договору (контракту) з іноземним роботодавцем або копію документа, що підтверджує трудові відносини іноземного працівника з іноземним роботодавцем, який його відрядив.

Документи для отримання (продовження дії, скасування) дозволу можна буде подати в електронному вигляді через Єдиний державний портал адміністративних послуг.

Також законопроектом передбачено, що центр зайнятості отримуватиме з Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відомості про розмір заробітної плати, яку роботодавець виплачував найманому іноземному працівнику.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю