СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Держстат підготував нове роз’яснення щодо заповнення звіту за формою № 1-ПВ (умови праці)

  • 22 січня 2018
  • 1481

При заповненні форми звіту використовуємо дані на 31.12.2017.

Роз’яснення Держстату від 30.06.2017 № 17.4-12/4 надає інформацію щодо показників форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (умови праці) (один раз на два роки) «Звіт про умови праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці».

При визначенні показників форми роботодавець використовує Інструкцію зі статистики кількості працівників (далі — Інструкція зі статистики кількості працівників), затверджену наказом Держкомстату від 28.09.2005 № 286.

Форма складається з двох розділів. Якщо на підприємстві у звітному році не було працівників, які працюють зі шкідливими умовами праці, заповнюємо дані в рядках 10010, 10160, 10170 розділу I  та в разі наявності пільг за особливий характер праці або працівників, які мають право на пенсії за віком на пільгових умовах, — у рядках 11140, 11070, 11080, 11110, 11120 розділу II відповідно.

Рядки 10020 — 11140 не враховують працівників, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею віку, встановленого законодавством.

При заповненні розділу I форми використовуємо результати проведеної атестації робочих місць за умовами праці, відображені в картах умов праці.

В розділі II форми вказують дані про всіх штатних працівників облікового складу, які мають право на пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці за результатами атестації робочих місць за умовами праці, за особливий характер праці, а також на пенсії за віком на пільгових умовах.

Однак, розділ ІІ не містить інформації щодо працівників, яким установлено пільги за будь-яким попереднім місцем роботи (посадою), а також пов’язані з аварією на Чорнобильській АЕС.

Держстат в роз’ясненні показав, як провести арифметичний контроль правильності даних, зазначених у звіті.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю