Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

Держпраці інформує про нову інструкцію з охорони праці в агропромисловому секторі

  • 24 січня 2018
  • 501

Правила поширено на всі суб’єкти господарювання, незалежно від форм власності та організаційно — правової форми, які здійснюють діяльність, пов’язану зі зберіганням та переробкою зерна.

Головне управління Держпраці у Луганській області нагадує, що затверджений новий Покажчик нормативно-правових актів з охорони праці (наказ Держпраці від 15.01.2018 № 9; далі — Покажчик № 9). Покажчиком № 9 передбачені нові  Правила охорони праці для працівників, зайнятих на роботах зі зберігання та переробки зерна, НПАОП 15.0-1.01-17, затверджені наказом Мінсоцполітики від 29.09.2017 № 1504 (далі — Правила).

Правила поширюються на всіх суб’єктів господарювання, незалежно від форм власності та організаційно-правової форми, які здійснюють діяльність, пов’язану зі зберіганням та переробкою зерна та є обов’язковим для роботодавців та працівників при виконанні робіт (технологічних процесів) зі зберігання та переробки зерна.

В Правилах визначено обов’язок роботодавців:

  • розробити та затвердити акти та інструкції з охорони праці;
  • розробити та затвердити перелік робіт підвищеної небезпеки, які виконуються на підприємстві за нарядами — допусками, зафіксованими в журналі;
  • отримати дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки та подати декларацію відповідності його матеріально — технічної бази;
  • за рахунок власних коштів забезпечити працівників спеціальним одягом, спеціальним взуттям та іншими засобами індивідуального захисту, проводити навчання і перевірку знань з питань охорони праці працівників підприємства, попередній (під час прийняття на роботу) і періодичні (протягом трудової діяльності) медичні огляди;
  • проводити атестацію робочих місць за умовами праці на робочих місцях, де технологічні процеси, використовувані обладнання, сировина, матеріали є потенційними джерелами шкідливих і небезпечних виробничих факторів, дотримувати допустимі норми небезпечних і шкідливих виробничих чинників у виробничих приміщеннях та на робочих місцях, тощо.

Правилами встановлені вимоги безпеки:

  • до технологічних посудин — під час здійснення технологічних процесів, під час виконання робіт у силосах і бункерах, у складських приміщеннях, робіт із застосуванням пестицидів;
  • при експлуатації зерноочисного устаткування, устаткування для обробки зерна водою та теплом, устаткування для виробництва круп, комбікормів, устаткування з оброблення гібридного та сортового насіння кукурудзи.

За інформацією Головного управління Держпраці у Луганській області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю