НАЗК попереджає! Голова райдержадміністрації та його заступники зобов’язані подати е-декларацію

24 січня 2018 658
Посадові особи мають подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників — на них поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700), у т. ч. обов’язок подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Голову місцевої державної адміністрацій призначає на посаду Президент України за поданням КМУ на строк повноважень Президента України (ст. 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 № 586-XIV; далі — Закон № 586). Голова місцевої державної адміністрації припиняє повноваження відповідно до статті 9 Закону № 586.

Першого заступника та заступників голови обласної державної адміністрації призначає на посаду та звільняє з посади голова обласної державної адміністрації за погодженням із КМУ (ст. 10 Закону № 586).

Вказані посадові особи є суб’єктами, на яких поширюється його дія, оскільки є посадовими особами державних органів (підп. «и» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700) та подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 Закону № 1700.

НАЗК нагадує, що кампанія е-декларування триває до 01.04.2018. Тому рекомендує не зволікати із заповненням декларацій та подавати їх завчасно.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупціїПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору