Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

НАЗК попереджає! Голова райдержадміністрації та його заступники зобов’язані подати е-декларацію

  • 24 січня 2018
  • 890

Посадові особи мають подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції».

Національне агентство з питань запобігання корупції звертає увагу голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників — на них поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700), у т. ч. обов’язок подавати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Голову місцевої державної адміністрацій призначає на посаду Президент України за поданням КМУ на строк повноважень Президента України (ст. 8 Закону України «Про місцеві державні адміністрації» від 09.04.1999 № 586-XIV; далі — Закон № 586). Голова місцевої державної адміністрації припиняє повноваження відповідно до статті 9 Закону № 586.

Першого заступника та заступників голови обласної державної адміністрації призначає на посаду та звільняє з посади голова обласної державної адміністрації за погодженням із КМУ (ст. 10 Закону № 586).

Вказані посадові особи є суб’єктами, на яких поширюється його дія, оскільки є посадовими особами державних органів (підп. «и» п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700) та подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, відповідно до статті 45 Закону № 1700.

НАЗК нагадує, що кампанія е-декларування триває до 01.04.2018. Тому рекомендує не зволікати із заповненням декларацій та подавати їх завчасно.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю