Держпраці: перевірте, чи зареєстровано ваше підприємство у Фонді соцзахисту інвалідів

30 січня 2018 763
Якщо роботодавець не зареєстрований у відповідному відділенні Фонду, він має зареєструватися перед подачею звіту 10-ПІ (до 1 березня 2018 року).

Управління Держпраці в Івано-Франківській області нагадує, що Порядок реєстрації підприємств, установ, організацій та фізичних осіб, що використовують найману працю у відділеннях Фонду соціального захисту інвалідів (надалі — Порядок), затверджено постановою КМУ від 31.01.2007 № 70.

Реєстрація роботодавців відділеннями Фонду соціального захисту інвалідів (надалі — відділення Фонду) є безоплатною.

Новостворені роботодавці та підприємства, установи, організації, у т. ч. підприємства, організацій громадських організацій інвалідів, фізичні особи, що використовують найману працю, в яких кількість працюючих, для яких це місце роботи є основним, збільшилася до восьми і більше осіб, мають зареєструватись у відділенні Фонду до 1 лютого року, що настає за роком створення або збільшення кількості працюючих.

Держпраці: перевірте, чи зареєстровано ваше підприємство у Фонді соцзахисту інвалідів Читайте також: Відтепер «особа з інвалідністю» замість — «інвалід». Будьте уважні!

Роботодавець, що змінив назву чи місцезнаходження, подає до відповідного відділення Фонду заяву, копії свідоцтва про державну реєстрацію та довідки протягом десяти робочих днів після державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи чи зміни прізвища, імені, по батькові фізичної особи — підприємця.

Датою реєстрації роботодавця у відділенні Фонду є дата подання ним документів, а при відправленні документів поштою — дата на поштовому штемпелі.

Для реєстрації роботодавці подають (надсилають рекомендованим листом) відділенню Фонду:

  • заяву за формою, затвердженою наказом Мінпраці від 14.03.2007 № 98;
  • копію свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи або фізичної особи — підприємця.

Підприємства, установи, організації, які повністю утримуються за рахунок  коштів державного або місцевих бюджетів, подають також копію довідки про включення їх до реєстру неприбуткових установ, виданої територіальним органом ДФС.

Роботодавці, що мають відокремлені підрозділи, подають також відомості про ці підрозділи.

Якщо роботодавець надсилає заяву поштою, то копії документів мають біти засвідчені нотаріально.

Роботодавець, не зареєстрований у відповідному відділенні Фонду, має зареєструватись перед подачею звіту про зайнятість та працевлаштування інвалідів.

За інформацією Управління Держпраці в Івано-Франківській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×