text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Посадову особу місцевого самоврядування, що перебуває у відпустці для догляду за дитиною, можна преміювати з нагоди свята чи ювілею, — Мінсоцполітики

  • 13 лютого 2018
  • 310

Законодавство не забороняє виплачувати премії до державного, професійного свята, ювілейної дати посадовій особі місцевого самоврядування, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років.

Мінсоцполітики (лист від 29.12.2017 № 3018/0/101-17) нагадало, що умови та розміри оплати праці посадових осіб органів місцевого самоврядування, в т. ч. преміювання, визначають відповідно до постанови КМУ «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» від 09.03.2006 № 268 (далі — Постанова № 268).

Керівники органів мають право у межах затвердженого фонду оплати праці преміювати працівників відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати роботи, а також до державних і професійних свят та ювілейних дат у межах фонду преміювання, утвореного у розмірі не менш як 10% посадових окладів та економії фонду оплати праці (пп. 2 пункту 2 Постанови № 268).

Конкретні умови, порядок та розміри преміювання працівників визначають у положенні про преміювання відповідного органу (далі — Положення про преміювання), яке органи місцевого самоврядування розробляють самостійно, з дотриманням законодавства про службу в органах місцевого самоврядування, норм Постанови № 268 та наказу Мінпраці від 02.10.1996 № 77.

Законодавство не забороняє виплату премії до державного, професійного свята, ювілейної дати посадовій особі місцевого самоврядування, яка перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трьох років. Ці питання орган місцевого самоврядування вирішує самостійно за наявності коштів на таку виплату.

Мінсоцполітики рекомендує передбачити виплату такої премії в Положенні про преміювання, яке має надавати у тих чи тих випадках відповідь на запитання про наявність чи відсутність у працівника права на премію та її розміру.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон