text
Кадровик01

Чи повідомляти ДФС у разі зміни підпорядкованості організації після утворення територіальної громади (ОТГ)? Роз’яснює Держпраці

  • 23 лютого 2018
  • 487

При зміні підпорядкованості навчальних закладів дія трудових договорів педагогічних працівників продовжується. Якщо назва закладу змінилась, внесіть запис до трудової книжки.

Голова Держпраці Р. Чернега на онлайн-прийомі роз’яснив методисту районного методкабінету відділу освіти Ківерцівської РДА Волинської області особливості продовження трудових відносин з педагогічними працівниками закладів освіти після утворення об’єднаної територіальної громади. Зокрема, чи повідомляти ДФС про прийнятих працівників та вносити записи в трудові книжки цих працівників. А також, чи переукладати трудові договори педагогічним працівникам.

У разі зміни власника підприємства, а також у разі його реорганізації (злиття, приєднання, поділу, виділення, перетворення) дія трудового договору працівника продовжується. Припинення трудового договору з ініціативи власника або уповноваженого ним органу можливе лише у разі скорочення чисельності або штату працівників (ч. 4 ст. 36 КЗпП).

Тому при зміні підпорядкованості навчальних закладів дія трудових договорів педагогічних працівників продовжується.

Водночас Роман Чернега нагадав, якщо за час роботи працівника назва підприємства змінюється, то про це окремим порядком у графі 3 трудової книжки вносять відповідний запис, а у графі 4 зазначають підставу перейменування — наказ (розпорядження), його дату і номер (п. 2.15 Інструкції про порядок ведення трудових книжок, затвердженої наказом Мінпраці, Мін’юсту, Мінсоцзахисту від 29.07.1993 № 58).

«У разі, якщо у працівників будуть змінюватися істотні умови праці, а саме: системи та розміри оплати праці, пільги, режим роботи, встановлюватись або скасуватись неповний робочий час, змінюватись найменування посад та інше, згідно з частиною третьою статті 32 КпПП України, вони повинні бути повідомлені про це не пізніше ніж за два місяці», – акцентував Голова Держпраці.

За інформацією Державної служби України з питань праці

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон