Уточнено кваліфікаційну характеристику професії інженера-консультанта на будівництві

2 березня 2018 59
Уточнено кваліфікаційні вимоги до професії інженера-консультанта та викладено у новій редакції його завдання та обов’язки.

Наказом Мінрегіонрозвитку від 29.12.2017 № 350 (далі — Наказ № 350) унесено зміни до кваліфікаційної характеристики професії «Інженер-консультант (будівництво)», уміщеної до Випуску 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. Будівництво метрополітенів, тунелів та підземних споруд спеціального призначення» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників.

Професію введено до Класифікатора професій Зміною № 6.

Зміна № 6, затверджена наказом Мінекономрозвитку від 26.10.2017 № 1542, діє з 01.11.2017.

У первісній редакції кваліфікаційну характеристику для Інженера-консультанта Мінрегіонрозвитку затвердив наказом від 08.08.2017 № 192, і ось вже за кілька місяців її уточнив.

Зокрема, Наказом № 350 уточнено кваліфікаційні вимоги до професії «Інженер-консультант (будівництво) II категорії»: вища освіта другого рівня за ступенем магістра та спеціальністю відповідної галузі знань. Стаж роботи за професією інженера-консультанта (будівництво) не менше 5 років або наявність кваліфікаційних сертифікатів за професіями інженера технічного нагляду IІ категорії та інженера-проектувальника II категорії або експерта будівельного II категорії. Підвищення кваліфікації. Наявність сертифіката за кваліфікацією інженера-консультанта (будівництво) II категорії, виданого органом, акредитованим в установленому законодавством порядку.

Уточнено кваліфікаційну характеристику професії інженера-консультанта на будівництві Читайте також: Використання кваліфікаційних характеристик професій працівників при складанні штатного розпису

Окрім того, викладено у новій редакції завдання та обов’язки професії «Інженер-консультант (будівництво)», який бере участь у контролі відповідності проектним рішенням використаних матеріально-технічних ресурсів, у перевірці обсягів виконаних будівельних робіт та якості будівельних матеріалів, у передпроектних роботах та підготовці вихідних даних щодо проектної документації на будівництво об’єкта. Виконує завдання, визначені цим розділом, під керівництвом інженера-консультанта (будівництво) більш високої кваліфікації.

Ольга Догадіна,
провідний експерт
MCFR КадриПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
... це як сніг на голову!

Не скачується? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×

Кримінальна відповідальність за порушення у сфері праці

СКАЧАЙТЕ собі та покажіть директору