Кадровик01

Директор держпідприємства не подав е-декларацію та не реагував на зауваження НАЗК. Наслідок — кримінальна відповідальність

  • 9 березня 2018
  • 353

Бездіяльність суб’єкта декларування — корупційне правопорушення, за яке передбачено кримінальну відповідальність.

Генеральний директор Державного підприємства «Укрвакцина» Макаренко Андрій Миколайович не подав щорічну декларацію за 2016 рік. НАЗК повідомило суб’єкта декларування про зазначений факт та надало можливість подати декларацію за 2016 рік протягом десяти днів з дня отримання повідомлення (ст. 49 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII. Однак Андрій Макаренко не подав декларацію та не надав жодних пояснень або заперечень щодо поважності причин її неподання.

Бездіяльність суб’єкта декларування має ознаки корупційного правопорушення, за яке передбачено кримінальну відповідальність (ст. 366-1 Кримінального кодексу України).

НАЗК надіслано до Головного управління Національної поліції в місті Києві матеріали за цим фактом для внесення відомостей до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань, проведення досудового розслідування та притягнення Макаренка А. М. до кримінальної відповідальності.

НАЗК зауважує, що затвердження обґрунтованого висновку, направлення його до спеціально уповноваженого суб’єкта у сфері протидії корупції не означає визнання особи винною у вчиненні правопорушення, а є підставою для здійснення досудового розслідування.

Директор держпідприємства не подав е-декларацію та не реагував на зауваження НАЗК. Наслідок — кримінальна відповідальність Дізнайтеся, чи мають подавати е-декларацію директор та головбух комунального підприємства

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю