text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Уряд уточнив умови виходу артистів на пенсію за вислугу років

  • 19 березня 2018
  • 382

Артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів матимуть право на пенсію за вислугу років за наявності стажу творчої діяльності та незалежно від віку.

КМУ постановою від 14.03.2018 № 161 уніс зміни до Переліку посад артистів театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів, які мають право на пенсію за вислугу років, затвердженого постановою КМУ від 12.10.1992 № 583 (далі — Перелік № 583).

Уряд уточнив умови виходу артистів на пенсію за вислугу років Дізнайтеся, як вплине встановлення неповного робочого часу на пенсійний стаж

Артисти театрально-концертних та інших видовищних закладів, підприємств і колективів матимуть право на пенсію за вислугу років незалежно від віку. Головне — наявність необхідного стажу творчої діяльності, який залишено на рівні мінімального, визначеного Переліком № 583. Абзаци Переліку № 583, які збільшували необхідний стаж для виходу на пенсію за вислугу років залежно від віку артиста або дати виходу на пенсію виключено.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон