НАЗК рекомендує не зволікати з поданням е-декларації

19 березня 2018 1768
За порушення антикорупційного законодавства передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

НАЗК попереджає, що безпосередньому поданню е-декларації може передувати виникнення у декларантів питань щодо завершення терміну дії ЕЦП або його втрати, зміни електронної пошти, а також щодо відображення тієї чи іншої інформації у декларації, вирішення яких потребуватиме додаткового часу. Тому НАЗК просить перевірити, чи може декларант без перешкод зайти до Реєстру та чи має він всю необхідну інформацію для заповнення декларації.

У разі виникнення питань НАЗК просить звертатись до оперативного штабу за телефонами: +38(044)200-06-63, +38(044)200-06-64, +38(044)200-06-65, +38(044)200-06-62.

Також можна завітати особисто за адресою: м.  Київ, бульвар Дружби народів, 28, каб.105.

НАЗК наполегливо рекомендує не зволікати з поданням декларації, щоб прикрі обставини не стали причиною порушення вимог закону.

НАЗК нагадує, що оперативний штаб для допомоги суб’єктам декларування продовжить свою роботу до 1 квітня цього року.

НАЗК рекомендує не зволікати з поданням е-декларації Дізнайтеся, за що директору загрожує арешт

Одночасно Управління Держпраці у Івано-Франківській області нагадує, що за порушення антикорупційного законодавства передбачено адміністративну і кримінальну відповідальність.

Адміністративна відповідальність:

  • несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, — штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (далі — нмдг).
  • неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відкриття валютного рахунка в установі банку-нерезидента або про суттєві зміни у майновому стані — штраф від 100 до 200 нмдг.
  • дії, передбачені частиною 1 або 2, вчинені особою, яку протягом року було піддано адміністративному стягненню за такі ж порушення — штраф від 100 до 300 нмдг з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на 1 рік;
  • подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, — штраф від 1000 до 2500 нмдг (ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

Відповідальність за подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, стосовно майна або іншого об’єкта декларування, настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

Натомість за подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей або умисне неподання суб’єктом декларування декларації каратимуть за статтею 366-1 Кримінального кодексу України (далі — КК).

За подання суб’єктом декларування завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції», або за умисне неподання суб’єктом декларування зазначеної декларації передбачено такі покарання:

  • штраф від 2500 до 3000 нмдг;
  • громадські роботи на строк від 150 до 240 годин;
  • позбавлення волі на строк до 2 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Відповідальність за статтею 366-1 КК настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму понад 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб.

За інформацією
Національного агентства з питань запобігання корупції та
Управління Держпраці у Івано-Франківській областіПідписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати


© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×