Кадровик01

Чи можна в лікарняному зазначати скорочену назву закладу охорони здоров’я і підприємства? Роз’яснює ФСС

  • 20 березня 2018
  • 1835

При оформленні листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я разом із повною назвою можна використовувати скорочене найменування юридичної особи — закладу охорони здоров’я або організації, установи, підприємства.

Фонд соціального страхування України роз’яснив, що порядок заповнення листка непрацездатності визначає Інструкція про порядок заповнення листка непрацездатності, затверджена наказом МОЗ, Мінсоцполітики, ФСС з ТВП, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406 (далі — Інструкція № 532).

Чи можна в лікарняному зазначати скорочену назву закладу охорони здоров’я і підприємства? Роз’яснює ФССЧитайте також: Лікарняні: від видачі листка непрацездатності до оплати

В листку непрацездатності вказують:

  • назву і місцезнаходження закладу охорони здоров’я (повністю), що підтверджують штампом та печаткою закладу охорони здоров’я «Для листків непрацездатності»;
  • місце роботи: назву і місцезнаходження підприємства, установи, організації (повністю) (Пункт 3.1 Інструкції № 532).

Однак ФСС зауважує, що скорочене найменування може використовуватися юридичною особою на рівні із повним у разі його затвердження установчими документами та внесенням відповідного запису до єдиного державного реєстру (ст. 90 Цивільного кодексу України, п. 1.4 Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки, затверджених наказом Мін’юсту від 05.03.2012 № 368/5).

Чи можна в лікарняному зазначати скорочену назву закладу охорони здоров’я і підприємства? Роз’яснює ФСС Дізнайтеся, чи зобов’язаний працівник повідомляти роботодавця про відкриття листка непрацездатності

Отже, за умови дотримання вимог зазначених актів законодавства під час оформлення листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я разом із повною назвою можна використовувати скорочене найменування юридичної особи, як самого закладу охорони здоров’я, так і організації, установи, підприємства.

За інформацією Фонду соціального страхування України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон