Чи можна в лікарняному зазначати скорочену назву закладу охорони здоров’я і підприємства? Роз’яснює ФСС

20 березня 2018 1283
При оформленні листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я разом із повною назвою можна використовувати скорочене найменування юридичної особи — закладу охорони здоров’я або організації, установи, підприємства.

Фонд соціального страхування України роз’яснив, що порядок заповнення листка непрацездатності визначає Інструкція про порядок заповнення листка непрацездатності, затверджена наказом МОЗ, Мінсоцполітики, ФСС з ТВП, Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України від 03.11.2004 № 532/274/136-ос/1406 (далі — Інструкція № 532).

Чи можна в лікарняному зазначати скорочену назву закладу охорони здоров’я і підприємства? Роз’яснює ФССЧитайте також: Лікарняні: від видачі листка непрацездатності до оплати

В листку непрацездатності вказують:

  • назву і місцезнаходження закладу охорони здоров’я (повністю), що підтверджують штампом та печаткою закладу охорони здоров’я «Для листків непрацездатності»;
  • місце роботи: назву і місцезнаходження підприємства, установи, організації (повністю) (Пункт 3.1 Інструкції № 532).

Однак ФСС зауважує, що скорочене найменування може використовуватися юридичною особою на рівні із повним у разі його затвердження установчими документами та внесенням відповідного запису до єдиного державного реєстру (ст. 90 Цивільного кодексу України, п. 1.4 Вимог до написання найменування юридичної особи, її відокремленого підрозділу, громадського формування, що не має статусу юридичної особи, крім організації профспілки, затверджених наказом Мін’юсту від 05.03.2012 № 368/5).

Чи можна в лікарняному зазначати скорочену назву закладу охорони здоров’я і підприємства? Роз’яснює ФСС Дізнайтеся, чи зобов’язаний працівник повідомляти роботодавця про відкриття листка непрацездатності

Отже, за умови дотримання вимог зазначених актів законодавства під час оформлення листків непрацездатності в закладах охорони здоров’я разом із повною назвою можна використовувати скорочене найменування юридичної особи, як самого закладу охорони здоров’я, так і організації, установи, підприємства.

За інформацією Фонду соціального страхування України



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Накази на підприємстві

Електронна книга для кадровика та секретаря

Читати






© Кадровик-01, 2018. Усі права захищено
Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Свідоцтво про державну реєстрацію
КВ 18746-7546 ПР від 02.03.2012


  • Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
і скачаю все
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×