Уряд затвердив перелік світових рейтингів університетів, випускники яких можуть отримати дозвіл на працевлаштування в Україні одразу на 3 роки

20 березня 2018
542
Середній бал: 5 із 5

Випускників університетів, що входять до першої сотні у світових рейтингах університетів, вважають особливими категоріями іноземців. Служба зайнятості видає такому випускнику дозвіл на працевлаштування в Україні на строк до трьох років (ч. 2 ст. 42-1, ч. 1 ст. 42-3 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI, далі — Закон № 5067).

Уряд затвердив перелік світових рейтингів університетів, випускники яких можуть отримати дозвіл на працевлаштування в Україні одразу на 3 рокиЧитайте також: 

Уряд визначив, що преференції у працевлаштуванні матимуть випускники університетів, що в рік їх закінчення входять до першої сотні одного з таких рейтингів:

Назва рейтингу

українською

англійською

Академічний рейтинг університетів світу («Шанхайський»)

Academic Ranking of World Universities (ARWU)

Рейтинг університетів світу за версією «Таймс»

Times Higher Education World University Rankings

Рейтинг університетів світу «К’ю Ес»

QS (Quacquarelli Symonds Ltd) World University Rankings

Підстава — розпорядження КМУ «Про затвердження переліку світових рейтингів університетів для визначення особливої категорії іноземців та осіб без громадянства, які претендують на працевлаштування в Україні» від 14.03.2018 № 154-р.\

Ірина Іванченко,
шеф-редактор системи «Expertus: Кадри», журналів «Кадровик-01» та
«Довідник секретаря та офіс-менеджера»

logo