Кадровик01

Уряд затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалося АТО

  • 9 грудня 2015
  • 244

Кабінет Міністрів України затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція (розпорядження КМУ від 02.12.2015 № 1275-р), а також переліки населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або які розташовані на лінії зіткнення (розпорядження КМУ від 02.12.2015 № 1276-р)

Кабінет Міністрів України затвердив перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція (розпорядження КМУ від 02.12.2015 № 1275-р), а також переліки населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження або які розташовані на лінії зіткнення (розпорядження КМУ від 02.12.2015 № 1276-р).

Нагадаємо, що розпорядженням КМУ від 05.11.2014 № 1079 було призупинено дію розпорядження КМУ від 30.10.2014 № 1053, яким вперше було визначено перелік населених пунктів, на території яких здійснювалася антитерористична операція.

Окрім того, розширено перелік населених пунктів, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють свої повноваження. До означеного переліку включено 37 населених пунктів Новоазовського району Донецької області, с. Сокільники Новоайдарського району, 10 населених пунктів Попаснянського району та 4 населених пункти Станично-Луганського району Луганської області.

Також до переліку населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, включено населенні пункти Луганської області. В попередній редакції означений перелік включав лише населені пункти Донецької області.

Підготувала Ольга Савченко,

експерт МЦФЕР: Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон