Кадровик01

Скільки років зберігати табель обліку використання робочого часу

  • 23 березня 2018
  • 4974

Строк зберігання табеля обліку використання робочого часу — 1 рік. Однак, проект Змін до Переліку типових документів із зазначенням строків їх зберігання передбачає зберігати табелі 3 роки.

Державна архівна служба України (лист від 22.12.2017 № Н-579/01.1-18) нагадала, що строк зберігання табеля обліку використання робочого часу становить 1 рік (ст. 408 Переліку типових документів, що створюються під час діяльності державних органів та органів місцевого самоврядування, інших установ, підприємств та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Мін’юсту від 12.04.2012 № 578/5; далі — Перелік).

Скільки років зберігати табель обліку використання робочого часу Читайте також: Уведення додаткових кодів до табеля обліку використання робочого часу

Перелік допускає продовження в організаціях строків зберігання документів (підп. 1.7 розд. I «Загальні положення» Переліку).

Укрдержархів розробив проект Змін до Переліку, який надіслав на опрацювання структурними підрозділами Мін’юсту (лист від 07.12.2016 № 01.3/3586).

Проектом Змін до Переліку строк зберігання табеля обліку використання робочого часу передбачено збільшити до 3 років з посиланням на примітку 1 до статті 186 Переліку.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон