Телефонуйте 0 800 212 312, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

СКАЧАЙТЕ оновлений Звіт про квоту 2019 ⇓

Кадровик01

За двох фітнес-тренерів по цивільно-правовому договору — штраф 223 тис. грн

  • 3 квітня 2018
  • 2520

Власник фітнес-клубу замість трудових договорів уклав з працівниками цивільно-правові.

Головне управління ДФС у Хмельницькій області провело позапланову перевірку фітнес-клубу. Акт перевірки направили до Управління Держпраці у Хмельницькій області, керівник якого виніс постанову про накладення штрафу на ФОП у розмірі 223 тисячі 380 гривень за використання праці двох офіційно неоформлених працівників.

У ході перевірки фіскальної служби було з’ясовано, що власник фітнес-клубу уклав з працівниками цивільно-правові договори. Однак відносини, що виникли за цими договорами, носили ознаки виключно трудових відносин. 

Увага! При укладенні з працівником цивільно-правового договору особливу увагу потрібно звертати на його зміст. Адже саме правильні формулювання мінімізують ризик визнання цивільно-правового договору трудовим.

Держпраці вкотре наголошує, що роботодавцям заборонено застосовувати працю громадян без належного оформлення трудових відносин, учиняти дії, спрямовані на приховування трудових відносин (ч. 5 ст. 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 № 5067-VI). За підміну трудових відносин цивільними, а саме використання праці працівника без укладання з ним трудового договору (контракту), за кожного неоформленого працівника передбачений штраф у 30-кратному розмірі мінімальної заробітної плати (ст. 265 КЗпП). На сьогодні це 111 690 грн.

Резюме. Вчитися ліпше й дешевше на чужих помилках. Дізнайтеся, за що у 2017 році ваших колег оштрафували на 341 млн грн.

За інформацією Управління Держпраці у Хмельницькій області

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон  

Кадрові звіти 2019

У 2019 році кадровиків очікує підготовка 13-ти звітів. Які саме звіти доведеться подавати та за якими формами складати, — у таблиці кадрових звітів 2019.

 Скачати таблицю