text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Уряд уніс зміни до порядку стажування студентів та реєстрації безробітних

  • 20 квітня 2018
  • 787

Порядок стажування студентів ВНЗ та учнів ПТНЗ і форму договору на стажування узгодили із Законом України «Про освіту».

КМУ постановою від  11.04.2018 № 263 уніс зміни до Порядку укладення договору про стажування студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємствах, в установах та організаціях та Типової форми договору про стажування студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти на підприємствах, в установах та організаціях, затверджених постановою КМУ від 16.01.2013 № 20.

Означені документи привели у відповідність до Закону України «Про освіту» від 05.07.2017 № 2145-VIII. Зокрема, слова «студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів» змінили на «студентів закладів вищої освіти та учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти».

Окрім того, унесено зміни до Порядку реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, затвердженого постановою КМУ від 20.03.2013 № 198.

Надано визначення поняттям:

  • перереєстрація безробітного — поновлення попередньої реєстрації безробітного, якщо після її припинення безробітний не працевлаштувався;
  • припинення реєстрації безробітного — позбавлення особи (втрата особою) статусу зареєстрованого безробітного;
  • реєстрація безробітного — внесення даних про особу, що звернулася за сприянням у працевлаштуванні, до Єдиної інформаційно-аналітичної системи державної служби зайнятості з подальшим наданням такій особі статусу зареєстрованого безробітного.

Окрім того, з переліку документів, які випускники закладів професійної (професійно-технічної) освіти мають надати в центр зайнятості для реєстрації безробітного, виключено довідку про надання можливості самостійного працевлаштування.

Ольга Догадіна

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон