Кадровик01

Новації у кадровій справі з можливим прийняттям Трудового кодексу України — стаття «Кадровик-01» у відкритому доступі

  • 9 грудня 2015
  • 180

Що зміниться у кадровій роботі з прийняттям Трудового кодексу України? Про які новації фахівцям кадрової справи варто знати найперше? Що саме зміниться в правовому і документаційному забезпеченні роботи з персоналом? Про це — посутня розмова, яка, звісно, триватиме і в наступних числах журналу «Кадровик-01»

Що зміниться у кадровій роботі з прийняттям Трудового кодексу України? Про які новації фахівцям кадрової справи варто знати найперше? Що саме зміниться в правовому і документаційному забезпеченні роботи з персоналом? Про це — посутня розмова, яка, звісно, триватиме і в наступних числах журналу «Кадровик-01».

Трудовий кодекс України, прийнятий Верховною Радою за основу 5  листопада 2015 року, залишається однією з найбільш дискусійних тем як у кадровій спільноті, так і в суспільстві. Навколо проекту кодексу, оповитого безліччю міфів і домислів, не вщухають суперечки, однак аргументи супротивників нової «трудової Конституції» створюють підстави для однозначного висновку: вони читали її побіжно або спираються на чужі думки.

До 26 листопада 2015 року Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення накопичував пропозиції від сторін соціального діалогу щодо вдосконалення проекту Трудового кодексу. Змістовні й обгрунтовані пропозиції підготували провідні фахові експерти Федерації професійних спілок України, профільні спеціалісти Міністерства соціальної політики України, Державної служби України з питань праці, інших державних установ, представники бізнесу. Пропозиції щодо уточнення багатьох норм проекту з урахуванням потреб практичної реалізації кадрових процедур надійшли до Комітету від експертної групи з питань трудового законодавства журналу «Кадровик-01».

Нині розпочала роботу Робоча група з доопрацювання проекту Трудового кодексу України до другого читання, яку очолила Голова Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення Людмила ДЕНІСОВА.

Від журналу «Кадровик-01» у складі Робочої групи працює Ірина ЖИТКОВА, керівник експертної групи з питань трудового законодавства тематичного напряму «МЦФЕР: Кадри», головний редактор порталу «Гаряча Лінія Кадровика».

Про які новації Трудового кодексу України фахівцям кадрової справи варто знати найперше, читайте у відкритій публікації журналу «Кадровик-01» № 12/2015

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2019

Укладання та зразок трудового договору 2019

 Скачати шаблон