text

Активуйте подарунковий доступ >

Кадровик01

Уряд затвердив положення про професійний розвиток фахівців у сфері охорони здоров’я

  • 26 квітня 2018
  • 366

Підвищення кваліфікації фахівців у сфері охорони здоров’я фінансуватимуть за рахунок бюджетних коштів, коштів фізичних та/або юридичних осіб та інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

КМУ постановою від 28 березня 2018 № 302 затвердив Положення про систему безперервного професійного розвитку фахівців у сфері охорони здоров’я.

Усі фахівці у сфері охорони здоров’я після здобуття вищої освіти та отримання кваліфікації після закінчення навчання в інтернатурі для подальшої атестації мають право на безперервний професійний розвиток.

Результати проходження безперервного професійного розвитку обов’язково враховуватимуть під час атестації для присвоєння або підтвердження кваліфікаційної категорії або кваліфікації працівника чи продовження дії ліцензії на провадження господарської діяльності з медичної практики.

Безперервний професійний розвиток включає участь у процесі формальної, неформальної та інформальної освіти у сфері охорони здоров’я.

За проходження безперервного професійного розвитку нараховують бали безперервного професійного розвитку.

Кількість балів за різні форми інформальної освіти у процесі безперервного професійного розвитку визначатиме і затверджуватиме МОЗ.

Підвищення кваліфікації фахівців у сфері охорони здоров’я фінансуватимуть за рахунок бюджетних коштів, коштів фізичних та/або юридичних осіб та інших не заборонених законодавством джерел фінансування.

Фахівці у сфері охорони здоров’я оплачуватимуть послуги за участь у заходах інформальної освіти та користування електронними та інтернет-ресурсами у процесі інформальної освіти за рахунок коштів фізичних та юридичних осіб, а за рішенням роботодавця — за рахунок його коштів, а також з інших джерел, не заборонених законодавством.

Ольга Догадіна,
провідний експерт MCFR Кадри

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх кадрових подій!

Освітні заходи
Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Найвигідніша пропозиція
Скористайтеся найвигіднішими пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Знову це надокучливе спливаюче вікно!

Дратує? А Ви зареєструйтеся і спробуйте ще раз!

Витратіть на РЕЄСТРАЦІЮ лише 57 секунд і СКАЧУЙТЕ шпаргалки кадровика, форми, зразки та бланки кадрових документів без обмежень.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
і скачаю все
Зареєструюся
×


Скачайте зразок трудового договору 2018

Укладання та зразок трудового договору 2018

 Скачати шаблон